[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul’un bir diğer en yoğun semtlerinden birisi de Avcılar’ın Cihangir Mahallesi dir.  mağduriyetleri en aza indirebilmek için biz üzerimize düşen payı bu bölgede 4 çekici ve bir yol yardım olarak yaptık.  bölgenin yoğun olmasından dolayı sık sık rastlanan sorunlardan bir tanesi akü dür.  kullanıcı sorununu biliyor ise Çağrı merkezimizden direkt olarak Yol Yardım ekibi yönlendirilir. istanbularacyolyardim.com bünyesinde bulunan ustamız, konumunuza gelerek akü takviyesi yapar. Müşteri ustamız dan Akü ve alternatör testi isteyebilir bu işlemide Fakültesinden sonra müşteri resim veya demesin ustamız tarafından yapılır. akü onarımı bittikten sonra müşteri de onay verirse sıfır akü verilir.

İşinizden çıkıp eve gidiyor veya aileniz ile seyahat ediyor iken ani bir şekilde lastiğiniz patlayabilir. Bize düşen en kısa zamanda yanınıza gelip mağduriyetinizi gidermek olacaktır. fakat işin en büyük payı sizdedir. aracınızı bu durumda kontrollü ve sağlıklı bir şekilde emniyetle bir Alana yanaştırmak olacaktır.  daha sonra ekibimiz lastik hasarı Aracınıza müdahale edecek. arac lastiğine isabet eden sivri bir nesne var ise 1-2  dakika içerisinde lastiğe fitil dediğimiz  bir işlem uygular. veya patlayan lastiği yedek lastik ile değiştirir. bu  lastik onarımı yapmış olur.

Kaçınılmaz bir çoğu insanın mağdur olduğu bir diğer sorun arabalarda unutulan anahtarlar. araç içerisinde unutulan anahtarları istanbularacyolyardim.com araca en ufak zarar vermeden özel ekipmanlar sayesinde kapıları açıp anahtarı ulaşır. Anahtarımı unuttum, Anahtar arabada kaldı, anahtar bagajda kaldı gibi unutkanlıkları sorun etmeyin. çilingir hizmeti istanbularacyolyardim.com ile daha emniyetli.

Şehrin trafiğinden veya işlerin stresinden araca yakıt almayı unutabilir ve ani bir şekilde yolda kalabilirsiniz. istanbul araç yol yardım çağrı merkezi ile iletişime geçerek lokasyonda size en yakın yol yardım ekibi yönlendirilir. ustamız yanınıza gelirken yakıtta almayı ihmal etmez. Bu sayede yakıt takviyesi işlemi gerçekleştirilir.

Kaza sonucunda veya plansızca seyir halinde bozulan arabalar için oto çekici hizmet verilmektedir. Size en yakın kurtarıcı araçlar gelirken yapmanız gereken sadece 20 dakika beklemek. kurtarma işlemi en hızlı şekilde ve günümüz ekonomik şartları ile en uygun fiyatlar  verilir. en ucuz, en güvenilir ve acil işler için istanbularacyolyardim.com. 7/24 Çağrı merkezimiz size iyi hizmet verebilmek için Nöbetçi arkadaşları yönlendirir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]