[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Avcılar Tahtakale Mahallesi’nde içinde ve yakınlarından bu bölgeye özel olarak tahsis edilen İstanbul araç yol yardımı geniş bir araç filosu bulunmaktadır. Bu bölgedeki mağdur kalan araçların en kısa zamanda bu ihtiyaçlarını giderebilmek adına sunduğumuz Üstün kaliteli hizmet ile ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Meydana gelen Sorun ne alaka lan ir düşünceye sahip değilseniz İstanbul araç yol yardım Çağrı merkezini arayarak buradan profesyonel ekibimizden destek alabilir ve telefondan yardım isteyebilirsiniz. Uzaktan destek ile sorun çözümlenebilir ise size  merkezimizdeki arkadaşlar uzaktan tarif ederler Ve siz de aynı zamanda bu işlemlerin uygularsınız. olmadığı takdirde müşteriden onay gelirse Yol Yardım ekipleri tarafınıza yönlendirilir.

Oluşan sorun aküden kaynaklanıyor ise teknisyenimiz oracıkta araç başına geçerek akü testi işlemini yapar. daha sonra Akü takviye edeceği araca belirli periyodik kontroller dahilinde akü takviyesi yapar. teknisyen uygun gördüğü zaman sıfır akü satışı da yapabilmektedir.

Benim başıma gelmez demeyin Nerede olursanız olun Her an lastik hasarı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. güvenilir bir şekilde Sizin yapmanız gereken emniyetli olarak uygun bir yere aracınızı yanaştırmak olacaktır. paralelinde olay yeri Teknisyenleri sizin için Aracınıza ve bir başka araçların kazayı karışmaması için yolda gerekli tedbirler alır. Lastik Onarım yapacak araca yedek lastik sağlam ise patlayan lastik değiştirilir.

Yakıt göstergesi  bozulabilir ve bunun mağduru siz olabilirsiniz. Avcılar Tahtakale Mahallesi civarında ve yakınlarında istanbularacyolyardim.com merkezinden yakıt takviyesi için yol yardım talep edebilirsiniz. teknisyenler çağrınızı aldıktan sonra benzin istasyonundan Aracınıza uygun yakıt alır,  yanınıza gelerek araca yakıt takviyesi yapar.

Oto çekici, Oto kurtarıcı hizmetleri Sadece kaza durumlarında değil amansızca bozulan ve olay yerinde yapılamamasına uygun görüldüğü takdirde kurtarma işlemi yapılır.

Verdiğimiz bu hizmetlerin tamamına Avcılar Tahtakale Mahallesi yakınlarında bunu olmamızdan dolayı en hızlı bir biçimde yakın olan birimler güvenilir bir biçimde uygun fiyatlar çerçevesinde acil olarak yanınıza gelirler. Sabahın en erken saatlerinde veyahut gecenin ilerleyen en geç saatlerinde yolda kalmanızı esnasında nöbetçi birim size gelmek için yola çıkar.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]