[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Avcılar Yeşilkent mahallesi nüfusu yoğun olan mahallelerden biridir.  Ve beraberinde  araç yoğunluğu da fazladır. Avcılar Yeşilkent mahallesine özel olarak ayırdığımız araç filosu var. O bölgede ağırlıkta yol yardım ve çekici hizmeti veriyoruz.

Avcılar Yeşilkent mahallesi istanbularacyolyardim.com’um akü takviyesinde hizmetler.  Arabanız çalışmıyor, ne yapmanız gerektiğini de  bilmiyor iseniz. istanbularacyolyardim.com arayarak çağrı merkezimizden bir fikir alabilirsiniz. Kabul ettiğiniz takdirde  ihtiyacınızı hangi hizmet gideriyor ise o ekip yönlendirilir. Örneği akü takviyesi ele alalım, arabanızı hiçbir türlü çalıştıramıyorsanız yol yardım  ekibi size gönderilir. Ustamız burada aracın kontrollerini sağladıktan sonra  akü takviyesi yapar. Bu işlem ile birlikte akü  testinizi de yapar. Yol yardım  ustamız size konu ile alakalı sorular sorar. Bu işlem sonrasında gerek görüldüğü takdirde sıfır akü  tavsiye eder.  Müşteri onayından sonra bu değişim sağlanmış olur.

Gerek iş için gerek özel olarak kullanılan araçların kaçınılmaz bir diğer sorunu ise lastik hasarlıdır. Hiç beklenmedik bir durumda lastiğinize bir çivi veya sivri bir nesne isabet edebilir. Size düşen bu durumda kontrollü bir şekilde e5 üzerinde iseniz en sağ şerite yanaşmak. Veya cadde üzerinde iseniz yine kontrollü bir şekilde ve emniyetli olarak aracınızı bir yere park edebilir bizimle irtibata geçebilirsiniz.  Avcılar Yeşilkent Mahallesi’nde sizin için ayırdığımız yol yardım ekibimiz size en kısa ve en hızlı bir şekilde yönlendirilir. Böyle bir durumda yedek lastik var ise patlayan lastikle  yenik lastiğinizi  değiştirir. Varsayalım ki araçta yedek lastik yok. Yol yardım ustamızın elinde bulunan özel ekipmanlar sayesinde çivinin veya sivri  nesnenin girdiği yere bir fitil atar. Bu fitil sizi uzun bir müddet idare edecektir fakat çok geçmeden lastikçiye gitmenizi tavsiye ediyoruz. Yerinde lastik onarımı ve lastik takviyesi yapıyoruz.

Araçlarda unutulan anahtarları da çilingir hizmeti ilgili arabalara zarar vermeden kapıları açık konuma getirip anahtarınıza ulaşıyoruz. Sakın anahtarını arabada unuttum diyerek dert etmeyin veya anahtarın arabada kaldı diyerek üzülmeyin istanbularacyolyardim.com olarak bu hiç sorun değil.

Beklenmedik bir durumda bozulan araçlar için size oto çekici, oto kurtarıcı, hizmeti de veriyoruz. Bu işlemlerin hepsini en hızlı, en güvenilir ve uygun bir şekilde ucuz yoldan acil olarak yönlendirmeler yapılıyor. Akşam saatleri veya gecenin ilerleyen saatlerinde mağdur olmadan bizimle irtibata geçerek size nöbetçi arkadaşlar yönlendirelim.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]