[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Halk dilinde karışık Sokaklar olarak tabir edilen bu bölgeye uygun ve yollarını iyi düzeyde bilen ekip arkadaşları yönlendiriyoruz. Belirli bir alanda birini bekliyorken araç içinde müzik dinlemek en bilindik olarak Herkesin yaptığı bir davranış biçimidir. fakat araç çalışmıyor iken fazla müzik dinlemek veya farları açık bırakmak akünün ömrünü kısaltır ve aküde anlık kesintiler yaşayabilirsiniz. varsayalım böyle bir problem yaşadığınızı. acil bir işiniz olabilir fakat en hızlı bir şekilde hizmet almak istiyor olabilirsiniz. İstanbul araç yol yardım olarak Çağrı merkezimizde bulunan arkadaşlar ile iletişime geçtikten sonra size bölgede en yakın arkadaşlar yönlendirilir.

Tabii çağrı merkezimizi bulunan arkadaşlar derdinizi çözüm bulabilecek nitelikte arkadaşlardır. akü takviyesi olacak araca çekici birimini yönlendirmez. şirket içinde Böyle durumlarla karşı karşıya gelmemek adına Aylık periyodik olarak eğitimler verilmektedir. akü takviyesi olacak araç için yol yardım birimi araç başına gelerek akü takviyesi işleminin sağlar. daha sonra akü testi ile problemin neden olduğunu size açıklayacaktır. Akü Onlarım işlemi bittikten sonra yetersiz bir enerji olduğu takdirde müşterimiz akü değişimi için onay veriyor ise sıfır akü takılır araca.

Nedenini bilmediğiniz bir şekilde lastiğiniz patlayabilir. bu işlemi daha önce yapmadıysanız hem çevre güvenliği Hem de kendi sağlığınız için yapmamalısınız. istanbularacyolyardim.com personellerin sizin için aracı en güvenilir ve en hızlı şekilde patlayan lastik ile yedek lastiğin değişimini gerçekleştirir. Lastik takviye işlemi işini bilir kişiler tarafından daha hızlı ve daha güvenli olarak yapılmaktadır. Lastik hasarı Bu sayede pratik olarak değiştirilir.

İşten çıkıp eve giderken işin stresinden yakıt göstergesine bakmayın unutmuş olabilir ya da gözden kaçmış olabilir. Bizden talep edeceğiniz Yol Yardım arkadaşların yanınıza gelmeden önce en yakın benzin istasyonlarından sizin için belirli litre lerde yakıt alır. araçlara Bu sayede yakıt takviyesi işlemi sağlanır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]