[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul’un kalabalık nüfusa sahip mahallelerden bir tanesi de Bağcılar Demirkapı Mahallesi dir. Bu bölgede uygun şartlarda 3 çekici araç ve bir yol yardım olmak şartıyla araçlara yer verilmiştir. bölgede yol yardımı ve kurtarıcı hizmeti veriliyor.

Araçlar ile alakalı meydana gelen sorunları görebilirsiniz. mesela gece farları açık konumda bırakıp, sabah  aracı çalıştırmaya çalıştığınızda anlarsınız ki akü bitmiş tir. konu ile alakalı bilinçli olarak Yol Yardım talep edebilir merkezimizden akü takviyesi ile alakalı yardım isteyebilirsiniz. istanbularacyolyardim.com ekibi olay yerine geldikten sonra Aracınıza akü takviyesi yapar Bu işlem sonrasında akü onarım ve akü testi işleminin sağlar. araç sahibi ile konuştuktan sonra onay verirse sıfır akü araca takılabilir.

Aileniz ile birlikte ormanda pikniğe gidebilir fakat Lastiğiniz ormanda patlayabilir. Yol Yardım ekibi yanınıza gelerek hasarlı olan lastiği yedek lastik ile değiş tokuş yapar. ya da bir vida girmesi sonucu patlayan lastiğe fitil dediğimiz özel bir nesne ile tampon yapar. lastik hasarı aracın lastik onarımı Yol Yardım ustamız tarafından giderilir.

Diğer yanda ufak bir dalgınlık ile aracın üzerinde anahtarınızı unutabilirsiniz. size düşen istanbul araç yol yardım merkezini arayarak Yol Yardım talep etmeniz. ustamız yanınıza en hızlı şekilde gelecek özel araçlar sayesinde kapılarınızı  ve cama en ufak zarar vermeden Aç kapılarını açık hale getirir ve böylelikle çilingir hizmeti sağlamış oluruz. araba anahtarı mı Unuttum, Anahtar arabada kaldı gibi olayları sorun etmeyin.

Hiç beklenmedik bir zaman diliminde Yakıtınız bitebilir, ustalarımız yanınıza gelirken yanlarında bulundurduğu yakıt ile Aracınıza yakıt takviyesi yapar.

Bir kaza sonrasında veya olay yerinde onarımı yapılamayan araçlar için çekici hizmeti verilmekte. aracın kayar kasa çekici ile alınamadığı durumlarda ahtapot çekici yönlendirmesi yapılır bu kurtarma işlemleri en kısa zaman diliminde gerçekleştirilir.

Çekici ve yol yardım işlemleri bölgede Size en yakın ve en hızlı olabilecek kişilere yönlendirilir. ekonomik şartlarda uygun fiyatlar tabiri caiz ise ucuz hizmetler veriliyor. en güvenilir ekipler tarafından acil ihtiyaçlarımızı karşılıyoruz.  gece yollarda mağdur olmanız durumunda size nöbetçi arkadaşlar gönderilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]