[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Şehrin en yoğun Mahalle semtlerinden bir diğeri Bağcılar Evren Mahallesi dir. Kalabalık nüfusun olduğu bölgelerde Market, KOBİ şirketleri gibi ticarethanelerde bir o kadar fazla oluyor. bizim sektörümüz ile alakalı açıklamak gerekirse bu bölgeye şartlarına uygun üç çekici ve bir yol yardım filosu bulundurmakta.

Yoğun bir iş temposuna sahip olabilirsiniz ve araç sizin için ileri düzeyde bir gereksinim haline gelmiştir. Tam da bir iş yapacak iken araçta meydana gelen yetersiz voltaj ibaresi ile karşılaşırsınız. Bu durum hakkında İstanbul araç yol yardım Bu sorunu en kısa zaman içerisinde olay yeri  varış yaparak Meydana gelen sorunları giderebilir. bu sorun akü takviyesi ile geçiyor ise bu işlem uygulanır. akü testi ve akü onarımı işlemleri sırası ile yapılır. fakat olay yerinde yapılacak bir durum yok ise, çekici yönlendirmesi yapılır. müşteri talep eder ise ve yol yardım ustası periyodik bakımları yaptıktan sonra size sıfır  akü tedarik edebiliyor.

Her şey gayet yolunda iken  nedeni bilinmedik bir şekilde lastik hasarı ulaşabilir böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınız esnada istanbularacyolyardim.com size en uygun fiyatlar ile Yardım sağlar. yerinde lastik onarımı ve  yedek lastik olmaması durumunda lastik takviye eder.

İnsanlık hali deyip araçlar içerisinde unutulan anahtarlar yüzünden Mağdur olan birçok insan vardır. işinde uzmanı olduğumuz çilingir hizmeti bizim mi özel ekipmanlar ile gayet sağlıklı ve pratik bir şekilde yapılır.

Yol boyunca hiç problem yok iken varış yapacağınız adrese çok az kalmış iken bir anda Aracınız istop edebilir nedeni ise yakıt yetersizliğinden. yol yardım ustalarımız böylesini bir durum ile  haşır neşir olmuş ve yanınıza gelmeden önce yakıt istasyonundan yakıt alarak yanınıza gelir ve böylelikle yakıt takviyesi işleminin en uygun şekilde sağlamış olur.

Oto çekici ve kurtarıcı aracın seyrini mekanına ve kaza durumuna göre kurtarma işlemleri yönlendiriliyor.  mesela düz bir yolda kaldıysanız ve kaza durumu yok ise size kayar kasa çekicisi yönlendirilir. fakat kayar kasa çekici nin alamadığı durumlarda ahtapot çekicisi duruma el atar.

Gece yolda kalmanız esnasında bizimle irtibata geçip size acil olarak nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]