[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul Araç Yol Yardım, Bağcılar Fevziçakmak Mahallesi içerisinde özellikle oto kurtarıcı ve yol yardım hizmetleri bekletmektedir. amacımız bu bölgede Herhangi bir sorun yaşandığında ihtiyaçlarınızı en kısa ve en hızlı bir şekilde çözümlemek. şirketimiz bu konuda çok şeffaf ve hassas davranmaktadır. araçlar ne zaman bozulacağı belli olmayan bir vasıtadır. Bu sebeple gece de yolla kalmanız durumunda acil bir şekilde nöbetçi arkadaşlar tarafından ihtiyacınızı karşılıyoruz. Bağcılar Fevziçakmak Mahallesi içinde veya çok Alakasız bir yerde olda kaldığını zaman Istanbularacyolyardim.com Derdinize ortak olur ve sizin için en uygun şekilde çözümler ararız.

Araç içinde müzik dinlemek veya ağzı açık unutmak akülerin ömrü kısaltır. ve bu işlem akünüzün bitmesine neden olabilir. akünün bitmesi durumunda Çağrı merkezimiz ile yapacağınız görüşme sonrasında Yol Yardım ustalarımıza bilgi verdikten sonra en kısa zamanda yanınıza vuruş yapmak için yola çıkarlar. akü bitmesi durumunda ustamız araç başında gerekli testleri yapar ardından akü takviyesi için gerekli işlemleri başlatır. Akü takviye işlemi kısa zaman içinde biter. daha sonra aracın kendini toparlayabilmesi için ustamızın öngördüğü dakikalar içinde çalışması gerekir. gerekli araçlar sayesinde akü voltajını ölçer ve ihtiyaç gördüğü durumda aracınızı sıfır akü verebilir.

Örneğin çok kısa bir işiniz var ve araba anahtarını çalışır vaziyette aracın içinde unutmanız durumundan kapılar kendisini otomatik olarak kapatacaktır. Bu işlem hem çilingir hizmeti ne gerek bırakabilir gerekirse Hırsızlık gibi olaylara tetikler. istanbularacyolyardim.com olarak anahtarın içeride kalması durumunda çilingir hizmeti sağlıyor, Böylelikle araca en ufak zarar vermeden kapılar açılır.

Bir dalgınlık ile arabalara yakıt koymayı unutabilir, ormanda, e-5’te, otobanda veya muhtelif bir yerde yolda kalabilirsiniz. bu durumda bizimle kontak kurarak Yol Yardım ekipleri tarafından size yakıt getirilir ve yakıt takviyesi işlemi en güvenilir bir şekilde uygulanır.

Bozulan araçlar için ve olay yerinde yapılamayan problemler ile alakalı oto çekici, kurtarıcı işlemleri sağlanır. bu kurtarma işlemi aracın bulunduğu konuma göre yapılmakta. Unutmayalım ki şirketimizden hangi hizmeti alırsanız alın size en yakın, en hızlı, en güvenilir, en uygun arkadaşlar yönlendirilir. acil bir işiniz olması durumunda nöbetçi arkadaşlarla irtibata geçip size yönlendirmeler yapıyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]