[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bağcılar ilçesinin Kemalpaşa Mahallesi için bölgede bilinçli olarak bulundurduğumuz çekici ve yol yardım araç filosu bulunmakta. İstanbul araç yol yardım Aracınız ile alakalı sorunsuz ve kazasız sürüşler diller. fakat günümüzün kalabalık semtlerinden birisi Bağcılar Kemalpaşa Mahallesi olması sebebiyle bu bölgede değil genel olarak bir çoğu yerde böyle araçlar ile alakalı mekanik veya kaza durumları olabiliyor. Örneğin aileniz ile birlikte bir yerde misafirlikteyken araç başına gelip aracı çalıştırmaya çalıştığınızda, araç çalışmıyor ise muhtemelen akü veya bir başka mekanik sıkıntılar vardır. Arabayı iyi tanıyor olabilirsiniz veya konuyla alakalı hiçbir fikriniz olmayabilir bu durumda, istanbularacyolyardim.com ı arayarak bizden bilgi alabilir veya hizmet isteyebilirsiniz. istanbularacyolyardim.com ekibi yanınıza gelerek akü testini yapar. da Akü takviye işlemine başlamadan önce size Birkaç soru sorar. ardından araca akü takviyesi yapar. her elektronik aksamı olduğu gibi akülerinde belirli ömürleri vardır. bir akünün ortalama ömrü 3 sene civarı değişir. Yol Yardım ustamız uygun gördüğü takdirde sıfır akü satışı sağlayabilir.

Nedeni bilinmedik bir şekilde yolda giderken araçta lastik hasarı meydana gelebiliyor. araç lastiğine sivri bir cisim isabet edebiliyor veya lastik ömrü bitmesinden dolayı zamanla yıpranıp patlaya biliyor.Lastik onarımı yapılacak araç için ilk önce çevrenin şartlarına bakılır ve buna göre güvenlik önlemleri alınır daha sonra. Yol Yardım ustamız patlayan lastiğinizi değiştirir, Bu sayede lastik takviye işlemi gerçekleşir.

Arabaların içinde unutulan anahtarlar sonucunda dışarıda mağdur kalabiliyorsunuz. istanbul araç yol yardım merkezini arayarak çilingir hizmeti talep edebilirsiniz. bu bölgede bekleyen Yol Yardım ustaların yanınıza gelerek kapı veya cuma en ufak bir darbe, çizik vermeden araç içinde ulaşmanızı sağlar.

Kaza sonrasında bir oto çekici ihtiyacınız olacaktır, veya bu kazalar kayar kasa çekici ile alınamayan durumlarda ahtapot kurtarıcı sayesinde en muhtelif yerlerden bilim araçlarınıza zarar vermeden Bu bölgeden alınır Ve servisinize getirilir.Bu sayede kurtarma işlemi en güvenilir bir şekilde tamamlanmış olur.

Unutmayalım ki Yol Yardım hizmetlerinin Size en yakın ve en hızlı varis yapacak kişiler yönlendirdir. güvenilir ekibimiz ve tarafımızca uygun tutulan bütçeler ile size üstün hizmet sağlıyoruz. gece saat kaç olursa olsun Acil olarak nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]