[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bağcılar Yenimahalle semtine hakim Yol Yardım ve oto çekici hizmetleri yapılmakta. Bu bölgeyi iyi bilen kişiler verilmekte. Bölgeyi iyi bilmesi aynı zamanda İşinde profesyonel kadrosu ile istanbularacyolyardim.com 7/24 size hizmet sunmaktadır.

Havaların soğuması ile birlikte akülerde bu havalardan nasibini alanlardandır. Havaların soğuması araçta birçok şeyi kullanıyor olmamız demektir Bu doğrultuda aküler kısa zamanda boşalabilir. İstanbul araç yol yardım Bağcılar Yenimahalle için tam donanımlı ustaları tarafından yollarda hizmet veriyor.

Araçta akü bitmesi halinde size en uygun şartlarda acil olarak Yol Yardım ekipleri yönlendirilir. Ekibimiz güvenilir bir biçimde gereken akü testi ni yapar. Ardından araca akü takviyesi işlemine gerçekleştirir, olay yeri teknisyenimiz uygun gördüğü takdirde size sıfır akü tavsiyesinde bulunabilir.

Yağmurların yollarda biriktirdiği sular ile veya fazla akıntılar dan kaynaklanan şiddetten dolayı yolda çukurlar meydana gelebiliyor. Hele ki Bir de bu çukurların üzerine su birikir ne kazaya sebebiyet bile verebilir. Yağışlı havalarda ve yağışlı havalardan sonra da sürücülerin bu konuda çok dikkatli olması gerekir. Lastik hasarlarının birçoğu Böyle havalarda meydana geliyor, şayet Başınıza gelirse Sakin olun ve aracı güvenilir bir şekilde Müsait bir alana çekin. İstanbul araç yol yardım ı arayarak hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Lastik hasarı Araç için yol yardım ekibi yanınıza geldikten sonra lastik onarımı için işleme başlar. Lastik takviye işleme oldukça önemli bir konudur yanlış bir işlem yapılması sonucu yüksek hızlarda kazaya sebebiyet verir.

Arabaların içinde Unutulanlardan bir tanesi de araç anahtarıdır. Dalgınlıkla oto anahtarı nı içeride veya kontakta unutup geri döndüğünüzde kapıları açamıyor vaziyette bulacaksınız. Bu dalgınlıklar hırsızlık ile de sonuçlanabilir sürücülerin bu konuda daha hassas olmaları gerekiyor. Esenyurt Yenimahalle semtinde çilingir hizmeti gayet hızlı, pratik bir şekilde istanbul araç yol yardım sayesinde yapılmakta.

Aileniz ile pikniğe giderken veya seyahat ederken araçta yakıt bitmesi durumunda Nerede olursanız olun istanbularacyolyardim.com size en yakın birimi yakıt takviyesi yapması için yönlendirir. Yakıt takviyesi edilecek araç için benzin istasyonlarından yakıt alınıp olay yerine varış yapılır.

Oto çekici, kurtarıcı gibi işlemlerim araçların bulunduğu konuma göre Çağrı merkezimiz ile yaptığınız görüşme sonrasında yönlendirmekte. Şayet Aracınız kapalı otoparkta ise Yol Yardım ustası Kendi aracı ile özel aparatlar sayesinde aracınızı dışarıya çıkartır. Dışarıda ise oto çekici ile aracınızı yetkili servis veya özel servis birimlerini götürülür.

Acil bir işiniz olması durumunda en yakın birimi güvenilir bir şekilde size yönlendiriyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]