[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bahçelievler Kocasinan merkez mahallesinde istanbularacyolyardim.com bünyesindeki araçlarda bir kısmının görev bölgesi buralardır. Bu lokasyondan yol yardım ve çekici hizmetleri verilmekte. Yol yardım hizmetini içeriğinde akü takviyesi, lastik hasarı, çilingir hizmeti ve yakıt takviyesi bulunmaktadır.

Aynı zamanda çekici hizmeti de bulunmakta. Bu paketin içeriğinde ise aracın bozulma şekline göre çekici yönlendirmesi yapılır. Yani kaza durumu olmayan araçlar için kayar kasa çekici yönlendirilir. Şayet araç kazaya karışmış ve kayar kasa çekici ile alınamayan durumlarda ahtapot çekicisi yönlendirilir. Kurtarma bekleyen araçlara en kısa zamanda kurtarıcı ekibi gönderilir.

Araç hakkında bir bilginiz olmayabilir. Öyle durumlarda istanbularacyolyardim.com ı arayarak çağrı merkezimizden gece ve gündüz 7/24 yol yardım desteği alabilirsiniz.

Çağrı gelen bölge en yakın ekip hızlı bir şekilde yönlendirilir.  Çekici fiyatı ne kadar diye merak etmeyin fiyatlarımız adildir. En uygun, en ucuz ve en güvenilir hizmetler sunmaktayız. Acil bir işiniz olabilir bu sebepten en hızlı bir şekilde yönlendirme yapılır  ve ekip yanınıza gelir. Gecenin geç saatlerinde çekici bulabilir miyim diye düşünmeyin bölgede nöbetçi arkadaşlar mevcut.

Günümüz şartlarında asfalt yollar kısa zaman içerisinde bozulmakta. Bu yüzden araba lastikleri de tahriş  olmakta. Arabanızın lastiğinin çivi veya herhangi bir sivri bir nesne girmesi sonucunda ve  yedek lastik olmaması durumunda yol yardım ekibimiz aracın lastiğinin özel dizayn edilmiş parça sayesinde geçici bir şekilde onarabilir.

Lastik hasarı genel itibariyle tabanda ise  yapılma olasılığı daha yüksektir. Fakat lastik onarımı lastiğin yan tarafında bulunan yarıklar var ise  tamir olasılığı daha düşüktür. Yedek lastik takılır böyle durumlarda. Ve en yakın lastikçiye gitmenizi istanbularacyolyardim.com olarak tavsiye ediyoruz.

Şehir stresinden, işlerim stresinden veya tamamen dalgınlıkla arabanın anahtarını aracın içerisinde unutabilirsiniz. Tam da bu noktada istanbularacyolyardim.com aracınıza zarar vermeden yeni ekipmanlar  sayesinde aracın kapıları açılır. Anahtarım arabada kaldı veya anahtarı arabada unuttum diyerek sorun etmeyin çözüm ortağınız  7/24 hizmete hazır.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]