[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bahçelievler Şirinevler mahallesi civarında hazır kıta bekleyen istanbularacyolyardim.com bünyesine ait geniş araç filosu var. Bu bölgede 7/24 gecede ve gündüzde çekici ve yol yardım hizmeti veriyoruz. Şayet başınıza beklenmedik bir olay geldiği zaman bizimle irtibata geçmeniz sonucunda size en yakın ve en hızlı bir şekilde amaca yönelik ekip yönlendiriliyor.

Aracınız park halinde çalışmıyor, konu ile alakalı bir öngörünüz yok ise istanbularacyolyardim.com çağrı merkezi numara sını arayarak size bu konuda online olarak destek veriyoruz. Veya talep edersiniz yol yardım ekibi olarak ya da çekecek olarak size en uygun şartlarda yönlendirmeler yapılır. Yol yardım ustası akü takviyesi ile alakalı gitti tüm olaylarda ilk etapta akü testi ne yapar sonrasında akü onarım için belirli cihazlar sayesinde rapor alır. Beraberinde akü takviyesi yapar ihtiyaç gördüğü takdirde müşteri ile iletişime geçerek sıfır akü verebilir.

Dış atıklardan kaynaklanan lastik hasarı meydana gelmekte. Bu konuda teknisyenlerimiz lastik onarımı için varis noktasına geri aracınıza lastik takviye eder.  Yol yardım lastik hizmeti her konumda ve her şartta veriliyor. İklimsel değişiklikler ekip olarak üstesinden girebileceğimiz bu meselelerdir.

Yolda giderken ani bir şekilde yakıt bitmesinden kaynaklanan mağduriyetleri de  en kısa zamanda çözümlüyor ve mağduriyetinizi  gideriyoruz.

Trafik kazalarında meydana gelen kaza şekline göre çekici yönlendirmeleri bünyemizde yapılıyor. Ağır bir kaza sonrasında en güvenilir şekilde ve kurtarıcı yönlendirmesi yapılır. Bu araç kurtarma işlerimi işini bilir çalışanları ile birlikte güvenli bir şekilde yapılır. En uygun ve en ucuz hizmeti güvenilir olarak en yakın ekipler tarafından acil olarak yapılır. 7/24 hizmetimizde geceleri de canlı olarak size nöbetçi arkadaşları yönlendiriyoruz.

İstanbularacyolyardim.com şirketimizin ilk etapta hedefi müşteri odaklı çalışmaktır. Size verdiğimiz hizmetten memnuniyet duyuyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]