[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde beklettiğimiz araçlarımız var. Hiçbir şekilde mağdur olmamızı istemiyoruz. Bu yüzden Bahçelievler Siyavuşpaşa Mahallesi’nde nerede olursanız olun size en yakın ve en hızlı bir şekilde yol yardım, çekici yönlendirmesi yapılır.

Yol yardım  paketinin içerisinde akü takviyesi,  lastik hasarı, çilingir hizmeti ve yakıt takviyeleri yapılmakta. Oto çekici hizmeti de beraberinde sunulmakta. Çekim hizmetinin bir kaç türü var.  Amaca yönelik olabilmesi için sizden soru hakkında kısa bilgiler alınır ardından probleme göre yönlendirme yapılır. Kayar kasa çeki mi, ahtapot çekici mi veya ağır ticari bir çekici mi. İlk önce bunlara karar verir.

Araçta sorun hakkında bir fikriniz olmayabilir veya tam tersi de sorunu biliyor olabilirsiniz. Mesela akü bittiğinde neler yapılması gerektiğini anlatalım.  Eski usul ile vurdurma artık yeni nesil araçlarda sorunlara  sebep verebiliyor. En iyisi bu konuda işini bilir kişilere tanışmakta her zaman fayda var. istanbularacyolyardim.com  merkezi ile irtibata geçerek bölgede size en yakın birim yönlendirilir. Ustamız da burada vurdurmanın sakıncaları da size anlatır. Akü takviyesi araca özel ekipmanlar ile yapılır. Akü onarımı ve akü testi yapıldıktan sonra gerek görüldüğü takdirde müşteri ile ufak bir soru cevap yaparak uygun görülürse sıfır akü verilir.

En talihsiz olaylardan bir diğeri ise yolda giderken lastiğinin patlaması. E5 üzerinde iseniz tavsiyemiz asla lastiği değiştirmemeniz. Bırakın istanbularacyolyardim.com bu konuda özel levha ve  takımları ile bu değişime sağlıklı bir şekilde gerçekleştirirsin. Ustamız lastik onarımı ve lastik takviye hizmetleri sağlar. Lastik hasarı çok basit görünebilir fakat en ufak bir ilk maç sonucu çok büyük maddi ve manevi zararlar verebilir.

Araç anahtarları istem dışı arabada kalma ihtimali kaçınılmaz herkes için var. Bu durumda istanbularacyolyardim.com ekipmanlar aracılığı ile zarar vermeden ve zorlamadan kapılarını sizin için açar.  Arabada unutulan anahtarları sorun etmeyin 7/24  ve kaliteli bir işçilik ile hizmet sunmaktayız.

Arabalarda benzin göstergesinde görülen son kademe sizi  yanıltıyor olabilir ve aniden gitmek istediğiniz yere gidemez mağdur olursunuz.  Yanınıza gelmeden önce irtibata geçip sizin için en yakın benzin istasyonundan yakıt  alınır ve yakıt takviyesi yapılır.

Oto çekici,  kurtarıcı ve kurtarma hizmetleri de beraberinde sağlıyoruz. En hızlı şekilde varış yapıyor, uygun ve ucuz fiyatlar ile güvenilir kaliteli hizmet sunuyoruz.  Gece geç saatlerde acil bir işiniz olabilir ve yolda kalmış olabilirsiniz. Tam da bu noktada lokasyonda bulunan en yakın nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]