[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bahçelievler soğanlı mahallesi hizmetini  sunduğumuz diğer bölgelerden birisidir.  Bu bölgeye özel olarak yol yardım ve çekici birimlerimiz bulunmaktadır.  Günümüz şartlarında araçların kronik rahatsızlıkları bulunmaktadır.  Bu sebepten de yol yardıma ihtiyaç duymaktadırlar.  Araçlarda ilk rastlanan ve rahatsız eden diğer rahatsızlıklardan bir diğeri de akü sorunudur.

İstanbularacyolyardim.com olarak yol yardım ve  çekici hizmetlerinde sınıfının ve sektörünün  lideridir.  Mevsim ne olursa olsun havaların soğuması ile birlikte veya iklim şartlarının değişmesi sebebiyle araçlarda en sık görülen akü problemidir.  Akü bitmesi durumunda akü takviyesi yapılır.  Beraberimde akü testi ve bakım onarımı da yapılır.

Akünün yıpranması  ve yıllanması sonrasında teknisyen uygun gördüğü takdirde müşteri onayı ile sıfır  akü de takarlar.  Mevsimsel değişikliğin göstergesi ile yolların bozulması sonucundan lastik hasarı ve lastiklerin kısa zamanda yıpranması görülmekte ve lastikler bu nedenle patlar ekibimiz olay yerine intikal ederek lastik onarımı ve lastik takviye ederek mağduriyeti kısa zaman içerisinde giderir.

Günümüzde unutkanlığın bir diğer göstergesi de anahtarları arabada unutmaktır. Çilingir hizmeti sunuyoruz sakın aracın içinde anahtar unuttum veya anahtar arabada kaldı diyerek sorun etmeyin.  istanbularacyolyardim.com olarak işinde uzman çalışanları ile olay yerine gelerek özel araç ve gereçler sayesinde aracınıza zarar vermeden kapılarınızı açar bu sayede aracın içerisinde bulunan anahtarları gelişimini sağlar.  Sunduğumuz bir diğer hizmetlerden diğeri ise yıkık takviyesidir .

Dalgınlık ile yakıt göstergesi ne bakmaya doğal olarak unutabiliriz veya gözden kaçabilir,  hiç sorun değil çağrı merkezimizi arayarak işinde uzman çalışanları ile yanınıza gelerek yakıt takviyesi yaparlar.  Günümüzde oto çekici,  kurtarıcı veya kurtarma olarak rekabet eden birçok bir mal vardı fakat bizim ayrıcalığınız işinde güvenilir,  en hızlı,  en uygun maliyet ve en ucuz bir şekilde sizin ihtiyacınızı gidermektir. Gecenin hangi saati olursa olsun ve en acil şekilde nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir. Saat geç oldu diye bir tereddüte kapılmayın, günün her saati çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]