[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bahçelievler Zafer mahallesi hizmet alanımız. Lokasyonda yol yardım ve çekici  hizmeti sunuyoruz.  Akü takviyesi ile sabit kalmıyoruz aynı zamanda akü testi de yapıyoruz. İhtiyaç görüldüğü takdirde akü onarımı da yapıyoruz. Olay yerinde teknisyen uygun gördüğü takdirde akünün sesleri bittikten sonra yetersizdir voltaj geliyor ise müşterimize sıfır akü de beraberinde tedarik ediyoruz.

Bahçelievler Zafer mahallesi İstanbul Avrupa Yakası’nın en kalabalık mahallesi olması dolayısıyla yolları girintili ve çıkıntılı olabiliyor.  Bu sebepten arabaların lastikleri kısa zamanda biter. Lastik onarımı ihtiyacı duyabilir veya lastik patlaması yaşayabilir. Bu yüzden İstanbul araç yol yardım olarak mağdur olan müşterilere  lastik takviye yapmaktayız.

Çağımızın ileri gelen kronik rahatsızlıklarından birisi de unutkanlık.  Araçlarda unutulan anahtarlar araç içerisinde unutulan anahtar şirketimiz uzman ekipler tarafından kafanızı zarar vermeden aracın içerisinden haklarınızı alabilir ve aracınızı açık konuma getirir.  Anahtarı unuttum derdi ile düşünmeyin İstanbul araç yol yardım olarak sizlerin mağdur etmiyoruz arabada kaldı diyerek sorun etmeyin unutkanlığın bir diğer göstergesi de araçlara benzin veya mazot  takviyesine unutmak.

Diyelim ki benzin bitti iç dert etmeyin İstanbul araç yol yardım olarak bulunduğunuz konuma yakın getirebilir ve mağduriyetinizi  giderebiliriz.  Zafer mahallesi bölgesine özel oto çekici hizmetleri de sunmaktayız.  Kurtarıcı,  kurtarma gibi ihtiyaçlarınıza sizin için çözüm bulabiliriz günümüz ekonomik şartları ile alınan maaşlar doğrultusunda sizlere en ucuz veya en uygun,  güvenilir  ekibimizi  acil olarak yönlendirmesi yapılır.  Varsayalım ki gece bir problem yaşadınız işte tam da bu noktada size nöbetçi arkadaşları yönlendiriyoruz.  Size düşen sadece çağrı merkezimizi aramak. Mevsim ve iklim şartları her ne olursa olsun yolda kalmış olmanız bizim için yeterli ve büyük bir sebeptir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]