[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Bakırköy’ün yoğun semtlerinden bir tanesi Kartaltepe Mahallesidir. bu bölge şartlarına uygun olarak tahsis edilen araç filosu sizlere bu bölgede üstün bir hizmet sağlamaktadır. istanbularacyolyardim.com yolda kalmanız durumunda size en yakın birimlerini ve işinde uzman kadrosunu olay yerine yönlendirir. Yol Yardım hizmetleri alanında birçok rekabete yer sahipliği yapar. diğer firmalardan farkımız üst düzey araçları ile ve her bölgede barındırdığı araçlar ile olay yeri  varışlarını minimuma indiriyor. Bu sayede müşterimiz de aldığı hizmetten memnun kalıyor.

Havalimanında, cadde üzerinde, soğuk iklim şartlarından araç içinde müzik dinleyebilirsiniz. bu durum gayet can sıkıcı olabildiği için yapılması normaldir. Fakat dikkat etmek gerekiyor ki  akü bitebilir. böyle bir durum başınıza geldiğini varsayalım, istanbularacyolyardim.com ile telefondan irtibata geçerek bizden hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Çağrı merkezimiz sizden gelen Talebi Yol Yardım ustalarından yönlendirir. Böylelikle Yol Yardım ustalarımız araç başına gelerek Aracınıza akü takviyesi yapar. akü takviyesi yapılan araç için gerek görüldüğü takdirde ustalarımız bir daha yolda kalmamanız amacıyla size sıfır akü  tavsiyesinde bulunabilir.

Yoğun sis ve karlı bir günde görüş alanınız azalır, bu iklim şartlarında kontrollü ve yavaş gitmenizi İstanbul araç yol yardım tavsiye eder. fakat belli olmadan bileyim bu mevsimlerde araçlar kontrol dışı Savrulabiliyor. buzlanmadan dolayı kayan araç kaldırma çarpa biliyor. aracın Sadece lastiği zarar gördüğü durumda, Yol Yardım Teknisyenleri tekrar bir kazaya sebebiyet vermeyecek şekilde olay yerinin güvenliğini almak zorundadır. Lastik hasarlı araç için işleme başlamadan önce tekrar kaymaması amacı ile gereken takoz koyma işlemi yapılır. daha sonra patlayan lastiği güvenli bir şekilde ve aracı sarsmadan çıkartır. lastik onarımı bu şekilde istanbularacyolyardim.com eli gayet güvenilir.

İşlerin stresinden Kafanız dalgın olabilir ve haliyle arabanın anahtarını araç içinde unutabiliyorsunuz. Geri geldiğinizde aracın kapılarının açılmadığını fark edeceksiniz. ve bir de üzerine Havalar soğuk ise hiç tahammülünüz olmayacak. istanbularacyolyardim.coma Çağrı bırakmanız durumunda teknisyenlerimiz acil olarak yanınıza gelirler ve gereken ekipmanlar ile kapılarınızı zarar vermeden bu işlemi Üstün kalite ile çilingir hizmeti yaparlar.

Karlı havalarda araçların yollarda mahsur kalması halinde ya da Yağmurlu havalarda çamuru saklanmalı durumunda sizlere oto çekici ve oto kurtarıcı gibi kurtarma hizmetleri sağlanıyor.

Sunduğumuz hizmetlerin tamamını en yakın birimlere ucuz maliyetlerde ve uygun olarak hızlı bir biçimde yönlendiriyoruz. Nöbetçi arkadaşlardan gecelerin size hizmet sağlıyor.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]