İstanbul’da tüm araç sahiplerine hizmet sunan istanbularacyolyardim.com ile Bakırköy’de oto kurtarıcı yardımı alabilirsiniz. Aracınız yolda mı kaldı? Lastiğiniz mi patladı? Yakıtınız mı bitti? Sunduğumuz hizmetler sayesinde yaşadığınız bu sorunlara hızlı çözümler üretiyoruz. Avrupa Yakası’nda 24 ilçede oto kurtarıcı hizmeti veren istanbularacyolyardim.com, alanında uzman ekibi ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Müşterilerine en iyi ve hızlı şekilde hizmet sunmayı kendisine ilke edinen firmamız siz değerli müşterilerimizin sorunsuz seyahat etmesini amaçlamaktadır. Hususi araç, ticari araç ve ağır ticariler olmak üzere tüm araç sınıflarına hizmet sunan İstanbul Araç Yol Yardım, kaza yapmanız veya aracınızın arızalanması durumunda acil destek ekibini her daim hazır tutar.

Bakırköy oto kurtarıcı hizmeti almak istediğinizde; bizimle iletişime geçebilirsiniz. Deneyimli kadromuz ile yılın 365 günü yol yardım hizmeti sunan firmamız; akü takviyesi, lastik hasarı, yakıt takviyesi, çilingir hizmeti gibi konularda siz değerli müşterilerimize yardım etmektedir. Sunduğu hizmetler arasında çilingir hizmeti de bulunan istanbularacyolyardim.com, aracınızın anahtarını kaybetmeniz durumunda veya anahtarı aracın içinde unutmanız durumunda gönderdiği deneyimli kişiler ve özel ekipman sayesinde aracınıza bir zarar vermeden sorun çözüme kavuşur.

Seyahatler sırasında en çok talep edilen hizmetler arasında araç çekici hizmeti vardır. Aracınızın arızalanması durumunda istanbularacyolyardim.com ile iletişime geçerek İstanbul Araç Yol Yardım ekibinden yardım isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz bölgeye, destek ekip filomuzdaki araçlardan biri gönderilir ve sorununuza çözümler üretilir. Sorunu yerinde çözmek mümkün olmadığı takdirde, aracınız ilgili kişi eşliğinde en yakın oto servisine sizinle birlikte götürülür.

Siz de kaliteli oto kurtarıcı hizmetini uzman ekipten almak istiyorsanız istanbularacyolyardim.com’un iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.