[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Başakşehir Başak Mahallesi bölgesine uygun olarak geniş bir araç filosu ayırıyoruz. Bu nedenle müşteri yolda kaldığı zaman, varış süresi ne en aza indiriyoruz. Başakşehir başak Mahallesi’nde sunulan hizmetler  yol yardım ve çekici uygulamalarıdır.

Park halinde araçta oluşabilecek herhangi bir problem sonrasında olay ile alakalı bir fikriniz olmaması durumunda, çekici numarası ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda istanbularacyolyardim.com çağrı merkezini arayarak gece geç saatlere olsa dahil nöbetçi arkadaşlar size en güvenilir ve en hızlı birimi yönlendirir. Bu nedenle yolda geçirdiğiniz süreyi minimuma düşürmeyi hedefliyoruz.  Başakşehir Başak Mahallesi’nde teknisyenlerimiz aracın uygunluğuna göre akü takviyesi yapıyor, akü testi ve akü onarımı sonrasında ustamız yetersiz gördüğü takdirde müşteri onayı ile sıfır akü takabilir.

Oluşan diğer sorunlardan bir tanesi de lastik hasarlıdır. Seyir halinde gidiyor iken veya park halindeyken lastik takviye ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu konuda yol yardım ekibimiz lastik hasarı aracınızı tamirini yapar. Lastik onarımı talebinizi bu konuda tamamlar.

Arabaların içinde unutulan anahtarları bünyemizde bulundurduğumuz özel ekipmanlar sayesinde ve işinde uzman personel kadrosu ile çilingir hizmeti veriyoruz. Araç da anahtarımı unuttum ya da araba da kaldı diyerek üzülmeyin. İşini bilir ekibimiz ile bu sorun bizim için gayet basit bir işlemdir.

Başakşehir başak mahallesi içerisinde oto çekici hizmeti sağlıyoruz. Bu bölgede hazırda bekleyen kurtarıcı araçlarımız sayesinde sorun sonrasında bekleme süreniz 15 dakikadır. Araç kurtarma tamamen aracın bozulmasına göre yönlendirilir.

Bu hizmetlerin tamamına size en yakın bölgede ekiplerimizin en güvenilir ve en hızlı bir şekilde uygun fiyatlar dahilinde ucuz olarak yönlendiriyoruz. Acil ihtiyacınızı bu sayede  tamamlıyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]