[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul’un yeni yerleşim alanı Başakşehir semtinde özel olarak bulundurulan İstanbul araç yol yardım bünyesinde çalışan araç filosu mevcuttur. yeni yerleşim alanı olması ile birlikte çekici ve yol yardım hizmeti de bu bölgede çok az bulunmaktadır. fakat şirketimiz bunu dezavantaja dönüştürüp neresi olursa olsun hiçbir iklim şartı bizi engelleyemeden bu bölgede de 7/24 hizmet sunuyoruz.

Bu bölgeden her sabah işe gidebilmek için sabahın en erken saatlerinde kalkıp araçlarını binip fakat çalışmayan araçlar ile karşılaşma oranı Bir Hayli fazladır. az çok konuyla alakalı Fikri olan müşteriler sorunun aküden veya bir diğer elektronik aksamdan kaynaklandığının farkındadırlar. bizimle irtibata geçip sorun ile alakalı Yol Yardım talep edebilirsiniz, istanbul araç yol yardım çalışanları bu bölgede sizlere en iyi ve en üstün şekilde hizmet sunarlar. akü takviyesi için olay yeri Yol Yardım ustamız araç başına gelerek araca akü takviyesi yapar. Bu işlem sonrasında akü testi ile kullanıcıyı bilinçlendirilir ve onarımını yapar. araç sahibi bilgilendirir dikten sonra talep eder ise sıfır akü satışı sağlanır.

Lastik başına uğrayıp lastikler zaman ile patlayabilir veya bir aksilik den dolayı lastiğini sivri bir nesne isabet edebilir. en yeni nesil araçlarda giderek değişen aksamlardan dolayı Bu işi istanbularacyolyardim.com ustalarımız en iyi şekilde yapabilir. Ben daha önce yaptım ve ya benim elimden Her iş gelir diyerek daha da kötü bir hale işleri getirebilirsiniz. Bu yüzden bırakın tecrübeli ustalarımız sizin için bu sorunu gidersin. patlayan lastiği bagajda bulunan yedek lastik ile değiştirir. lastik onarımı ve lastik takviye bizlerle daha emniyetli.

Arabanın içinde unutulan anahtarları sizler için araca en ufak zarar vermeden hiç çizik dahi vermeden arabanın kapılarını açabilir ve içeriye ulaşmanızı sağlarız.

Merkezimizden çekici veya kurtarıcı talep edebilirsiniz, Bu Kurtarma işlemleri aracın konumuna ve sorununa göre değerlendirilir. Size en yakın çekici veya Yol Yardım ekibimiz en güvenilir  kişiler tarafından sağlanmaktadır. en uygun ve en ucuz fakat en kaliteli hizmetin acil olarak yapıyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]