[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Başakşehir Şahintepe Mahallesi içerisinde bu bölge bilgisine sahip personeller çalıştırılır. Başakşehir Şahintepe Mahallesi’nde oto çekici veya İstanbul araç yol yardım gibi hizmetler sunuyoruz. Yolda seyir halinde giderken bir anda arabanız istop edebilir, böylesine bir durum ile karşı karşıya kaldığınız zaman İstanbul araç yol yardım ile bir bağlantı kurup merkezimizden size en uygun şartlarda kişiler yönlendirilir. aracın ihtiyacı olan yol yardım etsin bunun yönlendirmesi yapılır. olay yerinde yapılabilecek hiçbir şey yok ise bu durumda size oto çekici için gönderilir.

Bir yerde birini Beklerken aracın içerisinde müzik dinleyebilirsiniz. bu durum size akünün bitmesine neden olacaktır. istanbularacyolyardim.com Nerede olursanız olun size 7/24 hizmet veriyor. olay yeri için yol yardım ustamız yola koyulur. araç başına geldiği zaman Akü takviye edeceği aracın akü takviyesi haricinde genel periyodik Bakımlarını ve araç için kontrollerini yapar. akü takviyesi işlemi bittikten sonra gerek gördüğü takdirde Yol Yardım teknisyeni size sıfır Akü sunma hakkına sahiptir.

Günümüz yolları fazla araç yoğunluğundan dolayı fazla tahriş olmak da bu yüzden araç lastikleri Kısa bir süre içinde aşınmaya maruz kalabilir. kaçınılmaz lastik hasarı da bunun habercisi olur. patlayan Lastikler için yedek lastiğiniz olması halinde size Başakşehir Şahintepe Mahallesi içerisinde hususi olarak bekletilen Yol Yardım Teknisyenleri yönlendirilir. lastik onarımı yapacağı araca teknisyen gelip lastik takviye işlemini gerçekleştirir.

Unutulmamalıdır ki araba içerisinde çalışır vaziyette anahtar bırakıp bir yere gidilmelidir. böyle bir durumda çilingir hizmeti sağlıyoruz fakat diğer yandan da bakmak gerekir ise hırsızlığa davetiye çıkartılır. varsayalım bu durumda dışarıda mağdur kaldınız. istanbularacyolyardim.com güvenilir bir şekilde kapılarımızdan hiçbir şekilde zarar vermeden açık konuma getirir.

Yolda giderken benzininzin veya mazotun çok az kaldığını fark edersiniz, en yakın benzin istasyonuna gidecek iken yakıt yetmez ve yolda kalırsınız. olası bir durumda size çağrı merkezimizin yönlendirmesi ile Yol Yardım ustaları gönderilir. ustamız yanınıza gelmeden önce benzin istasyonundan yanına yakıt alır ve size gelir. yakıtı biten araca yakıt takviyesi yapar.

Beraberinde oto kurtarıcı, Oto çekici gibi hizmetleri de en yakın, en hızlı ve güvenilir ekipler tarafından yapılmakta. fiyatlarımız gayet uygun ve ucuz tutulmuş siz değerli müşterilerimizin yolda kalmaması amacı ile elimizden gelen bütün fedakarlıkları yapmaktayız. acil olarak bir yere yetişecek olmanız halinde size bölgede en hızlı nöbetçi arkadaşlar gönderilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]