Taking too long? Close loading screen.

Beşiktaş Oto Kurtarıcı

Avrupa Yakası’nda 24 ilçede oto kurtarıcı faaliyetleri sunan istanbularacyolyardim.com, alanında uzman kadrosu ile 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Beşiktaş oto kurtarıcı hizmeti; aracınızın yolda kalması, kaza yapmanız, yakıtınızın veya akünüzün bitmesi durumlarında istanbularacyolyardim.com tarafından verilir. Araç sınıfı ayırt etmeksizin hususi araç, ticari araç ve ağır ticarilere yol yardımı yapılmaktadır. Beşiktaş oto kurtarıcı hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda istanbularacyolyardim.com’un iletişim sayfasından bize ulaşarak yardım talep edebilirsiniz.

Kaliteli ve güvenilir hizmeti ilke edinen firmamız günün hangi saati olursa olsun 365 gün boyunca siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Seyahat sırasında en sık karşılaşılan sorunlardan biri lastik patlamasıdır. Aracınız ile seyir halindeyken veya park halinde lastiğinizin patlaması durumunda Beşiktaş oto kurtarıcı ekibimizin deneyimli elemanları özel ekipmanlarıyla birlikte yanınıza gelerek lastik değişimini yapar. Eğer stepneniz yok ise çekici yönlendirilmesi yapılır.

Akü takviyesi, lastik hasarı, yakıt takviyesi, çilingir hizmeti gibi konularda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Güvenilir, kaliteli ve hızlı çözümler üretmeyi kendine ilke edinen istanbularacyolyardim.com, yılın 365 günü kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Bizden yardım almak istediğiniz takdirde, telefonda görüştüğünüz kişi Beşiktaş lokasyonuna en yakın araç filomuzdan bir aracı size yönlendirir. Örnek verecek olursak; yakıt ile ilgili bir sorun yaşıyorsanız, seyir halinde veya park halinde iken yakıtınız bittiyse İstanbul Araç Yol ekibinden uzman kişiler bulunduğunuz yere gelerek aracınıza yakıt takviyesi yapar. Aracınızın sorunu bu şekilde düzelmediği takdirde, en yakın oto servisine gitmeniz için ilgili kişi size eşlik eder.

Beşiktaş oto kurtarıcı hizmetini uzman kişilerden almak istiyorsanız istanbularacyolyardim.com’un iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz...
Powered by

Hemen Arayın

Oto kurtarıcı Yol Yardım Manyetik Lamba 3D Led Lamba Notebook Tamir