Taking too long? Close loading screen.

Beylikdüzü Adnan Kahveci Yol Yardım

İstanbul’da bir çoğu bölgede olduğu gibi Beylikdüzü Adnan Kahveci Mahallesi içinde Yol Yardım ve çekici hizmeti sunuyoruz. bu bölgeye özel olarak 3 kurtarıcı ve bir yol yardım ekibimiz bulunmakta.

Araçlar ile alakalı birçok sorun meydana gelebilir. günümüz teknolojisinde sorunun nerede olacağını bilmiyor olabilirsiniz. eski nesil araçlarda motor aksamı gayet Düz mantık ile onları mı yapılabiliyordu. şimdilerde ise bu çok karmaşık bir meseleye dönmüştür. fakat bunlar Sizi düşündürmesin, istanbularacyolyardim.com ailesi olarak Aracınız hangi marka ve hangi model olursa olsun bünyemizde en kaliteli işini bilir ustalarımız ile devam ediyoruz.

Akü bitmesinde birçok sebep vardır, kullanıcı bu sorunu bilmiyor olabilir akat hiç Dert değil İstanbul araç yol yardım ı arayarak bizimle irtibata geçin. Mağdur olmamanız açısından size uzaktan destek verilir. olmuyor  ise en yakın yol yardım ustaları yönlendirilir. ustamız Aracınıza kaliteli bir şekilde akü takviyesi yapar. Aynı zamanda sizinle konuşur ve birlikte akü testi ile akü onarımı işlemini gerçekleştirir. Doğrultusunda yetersiz bir durum var ise size sıfır akü tavsiyesinde bulunabilir.

Seyir halinde giderken sivri bir nesnenin lastiğe girmesi sonucu, lastik hasarı meydana gelir. Yol Yardım ekibi olay yeri Barış yaparak yedek lastik ile sivri nesnenin patlattığı lastik değiştirilir. bu işlemde lastik takviye edilmiş olur, lastik onarımı bittikten sonra ekibimiz Güler Yüze ile oradan ayrılır.

Araçların içerisinde unutulan anahtarlar özel ekipmanlar aracılığı ile ve işinde uzman personellerimiz ile cama ve kapı kasasına en ufak bir hasar vermeden kapılarınızı açabilir. Bu sayede anahtarı arabada unuttum veya Anahtar arabada kaldı diyerek sorun etmeyin.

Nerede olursanız olun yakıt bitmesi sonucu istanbul araç yol yardım ekibi Sizlere yakıt takviyesi sağlar.

Araç kazalarında veya sebebi bilinmeyen bir şekilde bozulmalar da size oto çekici hizmeti sağlıyoruz. aracın konumuna göre kurtarma işlemi yapıyoruz. Bu işlem size en yakın kurtarıcı tarafından yapılır.

Günümüzün ekonomik şartları ile ve müşterilerin mağdur olmaması açısından fiyat larımız  en ucuz, en uygun ve en hızlı hizmeti ile beraberinde en güvenilir firmalardan birisidir. gecenin ilerleyen saatlerinde yolda kalmış olabilirsiniz, Çağrı merkezimiz ile iletişime geçerek acil bir şekilde size nöbetçi arkadaşlar gönderilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz...
Powered by

Hemen Arayın

Oto kurtarıcı Yol Yardım Manyetik Lamba 3D Led Lamba Notebook Tamir