[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Esenler Kazım Karabekir Mahallesi bölgesinde yolda kalmış araçlar için veya kazaya karışan araçlar için uygun hizmetler sunulmakta.

Bu bölgede yol yardım ve oto çekici gibi işlemler uzmanlık alanıdır. Varsayalım ki yolda kaldınız ve araç ile alakalı en ufak bir fikriniz olmayabilir. istanbul araç yol yardım ile irtibata geçerek size en uygun birimi yönlendirelim. İhtiyacınız olan yol yardım ise en kısa zaman içerisinde yönlendiririz. Oto çekici veya kurtarıcı gibi hizmetler istemeniz durumunda bunları da en uygun ve en güvenilir bir biçimde yönlendirmelerini yapmaktayız. Sorunlar ile alakalı fikriniz yok ise istanbul araç yol yardım Çağrı merkezimizdeki ekip arkadaşlarımız size bu konuda canlı bir destek sağlayacaktır.

Yolda kalmaya son, profesyonel ekibimiz sayesinde yolda başınıza ne gelirse gelsin tüm dertlerinize çözüm üretiyoruz. Anlaşmalı servisleri niz var ise araçları bu noktada yetkili servis lere getiriyoruz.

Problemi biliyor ve bu konuda yardım istiyor iseniz Yol Yardım teknisyenlerin yanınıza gönderilir. Araca akü takviye işlemi yapmadan önce gerekli analizleri ve testlerini yapar. Akü takviyesi ne engel olmayacak bir durum yok ise araca akü takviyesi yapılır. Teknisyen imiz akünün ömrünü belirli cihazlar sayesinde görebilir ve size sıfır akü tavsiyesinde bulunabilir satışını gerçekleştirir.

Mevsim iklimlerinin ve yağışlı havaların gelmesi ile birlikte araçlarda belirli sıkıntılarda ortaya çıkar. Özellikle böyle iklim şartlarında en çok meydana gelen sorunlardan bir tanesi de lastik hasarı dır. Oluşan Bu hasar da lastik onarımı için yanınıza ustalarımızın gönderiyoruz. Lastik takviye işlemine her zaman işini bilir kişiler tarafından yapılmasını uygun görmekteyiz.

Aracı istop edip kapatmak yerine iki dakikalığına bir işiniz var ve Onu halledip tekrar arabaya dönmek için geldiğinizde aracın kapılarına kilitlenmiş bir vaziyette görebilirsiniz. Böyle sorunlardan istanbularacyolyardim.com ile irtibata geçerek size acil olarak çilingir hizmeti yapması için ustalarımız yönlendirilir.

Esenyurt Kazım Karabekir Mahallesi civarında yıktınız bitebilir. Istanbularacyolyardim.com ile irtibata geçerek bizimde yönlendirdiği misin teknisyenlerimiz sizin için benzin istasyonundan yakıt alıp Aracınıza yakıt takviyesi işlemini gerçekleştirirler.

Herhangi bir kazaya karışmanız durumunda size oto çekici ve oto kurtarıcı gibi hizmetleri 7/24 gecede ve Gündüzde olmak suretiyle sağlıyoruz. Kurtarma işlemi arabanın hasarına ve mevkisine göre belirlenir.

En yakın birimi uygun bir şekilde güvenilir olarak acil ve hızlı bir şekilde size yönlendiriyoruz. Hafta sonu tatillerinde veya resmi tatillerde nöbetçi arkadaşları devreye sokuyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]