[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Esenyurt Atatürk Mahallesi coğrafik olarak geniş bir yüzölçümüne sahip. Bu nedenle araç yoğunluğu da bu bölgede fazladır. istanbul araç yol yardım olarak İstanbul’un Hemen hemen bir çoğu bölgesinde ayırdığımız araç filosu bulunmakta.

Yol Yardım hizmeti kimler için geçerlidir?

Aaraç ile alakalı anlık kesintileri gidermek veya onarma işlemini gerçekleştirmektir. bunları alt başlık olarak vermek gerekirse, akü takviyesi, lastik hasarı, çilingir hizmeti ve yakıt takviyesidir. araçta meydana gelen sorunu bilmiyor olabilirsiniz. istanbularacyolyardim.com ı arayarak Çağrı merkezimizden canlı destek alabilirsiniz veya yol yardım, çekici talep edebilirsiniz. Çağrı merkezinde bulunan ekibimiz sizin arızanız  hakkında kısa bilgi aldıktan sonra Yol Yardım veya kurtarıcı birimini yönlendirir.

Yol yardım ustası yanınıza geldikten sonra araç ile alakalı kısa Birkaç soru sorar, aynı zamanda akü takviyesi de yapar. takviye işlemi bittikten sonra akü testi ve akü onarımı yapar. bu testlerde aracın yetersiz kalması durumunda ustamız müşteri onayı ile sıfır  akü tedarik eder.

Güneşli Bir günde veya iklim şartlarının Bir Hayli zor olduğu bir günde seyir halinde ilerlerken ani bir ses ile lastiğinizin patladığını varsayalım. Bu esnada hiç panik yapmadan dörtlülerinizi yakarak Emniyetli bir şekilde kendinize kontrollü olarak sağ şeride yanaştırın. daha sonra lastik hasarı Aracınız için bizimle irtibata geçerek  ve yol yardım ekibi yönlendirelim.  ustamız burada Lastik hasarı Aracınıza lastik onarımı ve lastik tavsiye eder.

Bir anlık unutkanlıkla araba anahtarını aracın içinde unutabilirsiniz. bu durumda Özel ekipmanlar ile yol yardım ustalarımız yanınıza gelerek Aracınıza zarar vermeden veya en ufak bir çizik dahi olmayacak şekilde çilingir hizmeti sağlar.

Ufak bir dalgınlıkla gözden kaçırdığınız yakıt seviyesi olabilir. bu durumda E5 üzerinde, otobanda, Orman yolunda olabilirsiniz. Yol Yardım çalışanları size en kısa zamanda yakıt takviyesi için yola koyulur.  Kaza sonrasında veya çözüm bulunamayan problemler sonrasında oto çekici hizmeti veriyoruz.  aracın bozulma şekline göre kurtarma işlemi yapıyoruz. kurtarıcı araçlar size en yakın lokasyondan gelir.  en hızlı, En uygun, en, en güvenilir birimler acil olarak yönlendiriliyor. Gece olması durumunda size nöbetçi arkadaşlar gönderilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]