[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul araç yol yardım, Esenyurt Fatih Mahallesi bölgesine ve yoğunluğuna uygun olarak içinde özel olarak beklettiği araç filosu bulunmakta. Buradaki sorunlar ile alakalı İstanbul araç yol yardım Çağrı merkezimizden bilgi alabilir veya hizmet talep edebilirsiniz. Yolda kaldığınızda çözüm ortağınız istanbularacyolyardim.com 7/24 sizin için hizmet vermeye hazır. Yaptığınız hizmetler Aracınız ile alakalı oluşabilecek her türlü sorunları kapsamaktadır.

Diyelim ki akünüz bitti böyle bir durum karşısında Yol Yardım ekibini yanınıza yönlendiriyoruz. Teknisyenlerimiz yanınıza geldikten sonra araçta gereken akü testi işlemi için başlar. Daha sonra Akü takviye edici araca sadece akü takviyesi değil olay yerinde periyodik Bakımlarını da üstünkörü bir şekilde gerçekleştirir. Sunduğumuz hizmet sadece mağdur olduğunuz problem değil haricinde bir diğer problemlerinize de çözüm ortağı oluyoruz.

Hiçbir problem yok iken aniden yüksek bir ses ile lastiğiniz patlayabilir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığını zaman size düşen sakin kalıp emniyetli bir şekilde kendinizin yolun en kenarına atmak olsun. İstanbul araç yol yardım ile irtibata geçerek Size en yakın ve en hızlı birimi yönlendirelim. Lastik değişim işlemi gayet dışarıdan yapılabilir dursa da gayet hassas ve önemi gerektiren bir konudur. Yol Yardım teknisyeni lastik hasarı aracın başına geldiği zaman ilk etapta diğer sürücülerin kazaya karışmaması için yolun emniyetini alır. Ardından lastik onarımı için patlayan lastiği yedek lastik ile değişim işlemini yapar.

Araç ile alakalı unutma bilen bir diğer konulardan iki tanesi de çilingir hizmeti ve yakıt takviyesidir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]