[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Esenyurt İnönü Mahallesine Özel istanbul araç yol yardım araçların bu bölgede 7/24 hizmet vermektedir.

Diyelim ki akünüz bitti, bu ihtiyacınızı bizimle paylaşmanız durumunda size o bölgede en yakın yol yardım birimi yönlendirmesi yapılır. Daha sonra Yol Yardım ekibimiz araç başına gelerek akü takviye edilecek araç için akü testi işlemini başlatır. Gerekli testlerden geçtikten sonra araca akü takviyesi yapılır. Olay yeri Yol Yardım teknisyeni gerek gördüğü takdirde size sıfır akü verebilir.

Evden çıktınız iş yerine veya bir başka bir yere gider iken bir anda yüksek bir sesle lastiğiniz patlayabilir. Ani bir şekilde patlaması da sivri bir nesnenin girmesi sonucu yavaş yavaş Havasi inebilir. Bu durumda lastik onarımı için yanınıza bilirkişi olarak Yol Yardım Teknisyenleri yönlendirilir lastik hasarı Araç için patlayan lastik yedek lastik ile değiştirilir.

Hiç akla gelmeyecek şekilde araç içerisinde arabanın anahtarını unutabilirsiniz. Böyle bir durumda kapılar otomatik olarak kendisini kapatır. istanbularacyolyardim.com Esenyurt İnönü Mahallesi için çilingir hizmeti vermektedir.

Arabanın gösterge panelinde bulunan yakıt ikaz lambası bozulmuş olabilir Ve bu sizi yanıltabilir. Böyle bir durumdan yolda mağdur olabilirsiniz. istanbularacyolyardim.com sizin için benzin istasyonundan yakıt alır ve araca yakıt takviyesi yapar.

Kaza durumlarında veya meydana gelen ufak problemler çözülemedi durumda isen oto çekici, kurtarıcı gibi işlemlerde uygulanabilir. Oto çekici birimi için araçların bulunduğu konum önemlidir. Kayar kasa çekici nin rahatlıkla alamadığı yerler de ahtapot çekicisi devreye girer. Kurtarma işlemi planlı bir şekilde üstün hizmet ile yapılır.

istanbularacyolyardim.com fiyat olarak rakiplerine göre en uygun hizmeti vermektedir. Uygun hizmet doğrultusunda en güvenilir, en uygun, en hızlı prensipleri de göz önünde bulundurur. Acil hizmet istemeniz durumunda nöbetçi birimler takviye edilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]