[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]Esenyurt İstiklal mahallesi civarında istanbularacyolyardim.com firmasının  filosuna ait ayırmış olduğu araçlar mevcut. Bu bölgede yol yardım hizmeti ne dair herşey yapılıyor. Yol yardım ve çekici hizmeti sağlıyoruz.

Plansızca bir köşede veya seyir halinde oluşabilecek bütün  sorunlar için size yarım sağlıyoruz. Problem hakkında bir fikriniz olmayabilir. Tam bu konuda istanbularacyolyardim.com merkezini arayarak buradan 7/24 canlı destek ve hizmet alabilirsiniz. Destek istediğiniz zaman bölgede size en yakın ve en hızlı yol yardım ekibi ya da hizmeti gözü çekici var ise yönlendirmesi yapılır. Araç ile alakalı akü sorunu yaşıyor iseniz, yol yardım ekibimiz bulunduğunuz konuma gelerek size birkaç soru sorduktan sonra akü testi ne başlar bu akü onarımı esnasında sorun buradan kaynaklanıyorsa akü takviyesi yapar. Müşteri onayı ile ve ustamızın uygun görmesi durumunda size sıfır akü verilebilir.

Seyir halinde giderken aniden oluşabilecek lastik patlamaları adım adım izlemeniz gereken prosedür,  profesyonel bir ekip tarafından yardım almak olacaktır. Talebiniz doğrultusunda istanbularacyolyardim.com ekibi olarak ve tam donanımlı teknisyenler yönlendirilir. Ustamız burada ilk önce çevre güvenliğini alır. E5 üzerinde ise reflektörleri aracın  belirli bir mesafede gerisine koyar. Daha sonra emniyetli bir şekilde lastik hasarı olan aracınızın onarımı için  işe başlar. Yelek lastiğinin sağlam ise bu şekilde lastik takviye sağlar.

Araçların içerisinde unutulan anahtarları yol yardım ekibimiz uzun üretilen ekipmanlar sayesinde araçlara zarar vermeden içeriye ulaşmanızı sağlar. Anahtarı arabada unuttum diyerek endişeye kapılmayın veya anahtar arabada kaldı diyerek de sorun yapmayın. İstanbul araç yol yardım olarak  hedefimiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Araç ile yolda giderken yakıt almayı unutmuş olabilirsiniz. Veya en yakın yakıt istasyonu yetişemeden yıkıtınız bitmiş de olabilir. Günümüz şartlarında istasyonlardan yakıt almak bir hayli zor olmuştur. Sizin için bu zahmete biz giriyoruz, mağdur olmamanız açısından size en yakın birimdeki yol yardımı yönlendiriyor ve yakıt takviyesi yapıyoruz.

Bir kaza sonrasında veya  bilinmeyen bir şekilde bozulan araçların çekici hizmetini sizden gelen cevaba göre yönlendiriyoruz. İhtiyacımız olan kayar kasa çekici mi, ahtapot çekici simi ilk önce bu konuda mutabık oluyoruz. Daha sonra size en yakın yol yardım ve çekici birimini yönlendiriyoruz. Bu kurtarma işlemi işinde profesyonel ekipler tarafından yapılıyor. Kurtarıcı araçları acil olarak bu bölgeye geliyor.

Müşteri memnuniyeti istanbularacyolyardim.com en hassas olduğum konulardan biridir. Bu yüzden size en güvenilir, en yakın ve en hızlı birimler yönlendirilir.  Fiyatlar gayet uygun ve ucuz, minimize edilmiş ve acil ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Gecenin geç saatlerinde daha et mağdur olmamanız açısından çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Doğrultusunda size nöbetçi arkadaşlar yönlendiriliyor.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]