[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul araç yol yardım ekibi olarak, Esenyurt Örnek Mahallesi içinde özel olarak beklettiğimiz 4 kurtarıcı ve bir yol yardım araçları bulundurulmaktadır. yağışlı havalar veya şehrin Kar Altında kalmasından kaynaklanan coğrafik etkenler bizim hizmet yapmamıza engel olamaz. Özellikle de yağışlı havalar, kar yağışları, havaların soğuması beraberinde getirdiği akü sorunları olmaktadır. bu havalarda üzerine bir de araç çalışmıyor iken müzik dinlemek ve aracın farlarını açık unutmak akünün bitmesini tetikler. böyle unutkanlıklar günümüz şartlarında gayet normaldir. istanbularacyolyardim.com sebebi Her ne olursa olsun yanınıza gelerek araca uygun koşullarda akü takviyesi sağlar. gereken yol emniyetleri alındıktan sonra akü testi yapar. Sorun aküden alternatör den mi olduğunun tespit eder, alternatörden doğabilecek sorunlar çekici işlerim gerektirebilir. aküden kaynaklanan sıkıntılar ise gerekli onarım dan geçtikten sonra yol yardımı ustamız size sıfır akü tahsisinde bulunabilir. müşteri onay verir misin bu işlemi de olay yerinde ustamız pratik bir şekilde gerçekleştirir.

Havaların soğuması ile ve yağışların artmasından kaynaklanan yollarda çukurlar meydana gelmekte. Özellikle bu çukurların içerisinde bir de su eklendiği zaman pürüzsüz bir yol gibi görünebilir. fakat araç üzerinden geçtiğinde ani bir Sarsıntı ile lastik hasarı alır. yedek lastiğiniz sağlam ise yol yardım ustamız bu değişim işlemini  yapar.

Bir anlık dalgınlıkla anahtar Araçtan unutulabilir, hiç endişe etmeyin yönlendirilen ekip yanında 7/24 bulundurduğu aparatlar sayesinde arabaya Hasar veda darber vermeden Kapıları sizin için Açar. çilingir hizmeti Böylelikle sağlıklı bir şekilde yapılır. unutulan bir Diğer husus ise araca koymayı unuttuğumuz yakıtlardır. istanbularacyolyardim.com Çağrı merkezimiz sizinle kontak kurduktan sonra ustalara komut verir ve lokasyon bilgisi verir. Daha sonra ekibimiz yanınıza gelmeden önce yakıt alır ve yakıt takviyesi işlemi gerçekleştirilir.

Oto çekici ihtiyaçlarınız için de en uygun ve en hızlı bir biçimde kurtarıcı hizmeti tedarik edilir. Bu kurtarma işlemi aracın bozulma şeklini ve lokasyonuna göre değişebilir. bizimle irtibata geçin en uygun yönlendirmeyi sağlayalım.

Akşamın ilerleyen saatlerinde ve kör bir noktada mağdur kalabilirsiniz bu durumda Hızlı ve nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]