[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Esenyurt Saadetdere mahallesi’nde İstanbul araç yol yardımın bu bölgede bilinçli olarak barındırdığı geniş araç filosu bulunmaktadır.

İstanbul araç yol yardım ekibi bu mevkide Sorunlar meydana geldiğinde, hızlı çözüm üretebilmek adına bekleme sürelerini en aza indiriyoruz. Araçlarda en sık meydana gelen sorunlardan birkaçı şöyledir; akü, lastik hasarı, çilingir, yakıt. yaptığı işte uzman ekip arkadaşları ile birlikte çağrılarınızı yanıtlıyor uzaktan destek sağlıyoruz. uzaktan destek yetersiz kaldığı zaman diliminde size uygun şartlar altında Yol Yardım Teknisyenleri yönlendirilir.

Araba içinde müzik dinlemeniz akü bitirebilir veya Arabanın farlarını açık unutmanız yine aynı şekilde Aküyü bitiren faktörlerden bir tanesidir. akü takviyesi halk arasında gayet bilindik ve yapımı kolay gibi görünse de çok dikkat edilmesi gereken bir faktördür. artı ve eksi Kutup başlarının birbirine en ufak teması aracın elektronik aksamına bozmaya neden açar. istanbularacyolyardim.com olarak akü takviye işlemini alanında uzman kişiler tarafından yapılır. aküde yetersiz elektrik akımı var ise teknisyen orada sıfır akü satışı da yapabilir.

Acil işiniz olması halinde varış yapacağınız yere gelmeden lastik patlayabilir. bu durumda hiç vakit kaybetmeden istanbularacyolyardim.com  şirketinden destek ekip isteyerek, olay yerine en hızlı bir biçimde teknisyenler gönderiliyor. ekibimizin olay yerine varışı Veli lastiği değiştirmesi toplamda ortalama 15 ile 20 dakika arası sürmektedir. Bu sayede lastik hasarı araca lastik onarımı yapılır .

Bir  üşengeçlik sonrasında aracı çalışır vaziyette bırakıp sadece 30 saniyeliğine bir yere gidip gelme sonrasında aracın kapılarını üzerinize kapanmış vaziyette bulursunuz. karşılaşacağınız manzara hiç de iç açıcı olmayacaktır. istanbularacyolyardim.com Esenyurt Saadetdere Mahallesi için bölgeye çilingir hizmeti Yol Yardım tarafından sağlanır.

Yağmurlu havaların gelmesi ile birlikte Toprak Yollar Çamur olabiliyor. veya kar yağışı sonrasında Nerede olursanız olun araçlar birçok noktada mağdur olabiliyor. bizden oto çekici, Oto kurtarıcı talep edebilirsiniz. Saadetdere Mahallesi civarında en yakın kurtarıcı size kurtarma işlemi yapması için yönlendirilir. ahtapot çekicisi sizi Zorlu şartlar altında bile her yerden kurtarabilir.

Hizmetlerin tamamı en yakın ekipler tarafından uygun maliyetler dahilinde hızlı ve güvenilir olarak acil bir şekilde yönlendirilir. gecenin ilerleyen saatlerinde veya Sabahın erken saatlerinde yolda kalmanız durumunda Size en yakın nöbetçi arkadaşlar gönderilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]