[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul araç yol yardım olarak Esenyurt Yenikent mahallesinde de yetkili servis  hizmeti vermekteyiz. Aracınızın markası hiç önemli değil yetkili servis olarak yolda kaldığınız durumda   istanbularacyolyardim.com ekibi olarak her zaman  sizlere hizmet vermekten gurur duyarız.

Aracınızdan inerken farlarınızı kapatmayı unutmuş olabilirsiniz buda sizin akünüzün bitmesine sebep olabilir  bu durumlarda istanbularacyolyardim.com ekibi Esenyurtdan sorumlu olan ekip arkadaşlarımız akü takviyesi için hızlı bir şekilde mağduriyetinizi gidereceklerdir.

Eğer akünüz takviyeden sonra da çalışmazsa sizin isteğiniz doğrultusunda bütçenizi sarsmadan sıfır akü taktırılır.

Yolculuğunuz sırasında aniden bir ses bir sarsılmayla tekerinizin patladığını anlaya bilirsiniz.
bu durumda da istanbularacyolyardim.com ekibi lastik onarımı için hazır bir şekilde sizlerin aramasını beklemektedir. sizin vereceğiniz bilgi adres doğrultusunda  istanbularacyolyardim.com ekibimiz lastik hasarı, lastik değişimi veya lastik onarımı için yanınıza en hızlı bir şekilde varış yapacaktır.

Arabanızın anahtarını düşürmüş kaybetmiş ola bilirsiniz sorun yok  bunun içinde istanbularacyolyardim.com ın çilingir hizmetinden de yararlana bilirsiniz. Kapılarınızı emniyetli bir şekilde açabilir ve araç içine erişiminizi sağlayabiliriz. Yol yardım ekiplerimiz en yakın bölgeden ve en uygun şekilde hızlı olarak geleceklerdir.

Aracınız bozuldu aracınız tır olabilir aracınız otobüs olabilir aracınız ağır ticari aracınız da olabilir. çağrı merkezimizi arayıp oto çekici, oto kurtarıcı talebinde bula bilirsiniz.
oto kurtarcı araçlarımız size en hızlı şekilde varış sağlayacaktır.
saatin kaç olduğu hiç fark etmez istanbularacyolyardim.com ekibinin acil nöbetçi arkadaşlarını size yardım etmek için hazır bir şekilde beklemektedir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][vc_wp_custommenu title=”Hizmet Alanlarımız” nav_menu=”168″][/vc_column][/vc_row]