Kent yaşamında araçlar hayatımızın önemli bir noktasını oluşturuyor. Ancak, aynı yaşam biçiminde bazen istenmeyen kazalar veya arızalarda kaçınılmaz oluyor.  Bu anlamda İstanbularacyolyardim.com, Fatih İstanbul oto kurtarıcı hizmeti olarak tüm İstanbulluların ve araç sahiplerinin ihtiyaçlarına yönelik hizmet vermekte. Günün hangi saati olursa olsun 7 / 24 saat, siz yolda kaza yapmanız halinde ya da aracınızın arızalanması durumunda telefonla yardım alabilirsiniz.

Herhangi bir arıza nedeniyle telefonla ulaştığınızda, sizin lokasyona en yakın durumda ki İstanbul oto kurtarıcı araç filosunda yer alan bir aracı hemen sizin sorununuza müdahale etmek üzere yola çıkar. Yanınıza gelen yol yardımı konusunda işinde profesyonel olan ekip, yılların deneyimi ve tecrübesi ile sizin aracınızı olduğu yerden alarak, istediğiniz servise ya da en yakın servise götürmek üzere size eşlik ediyor.

İstanbul oto kurtarıcı hizmet sunumunda, istanbularacyolyardim.com; müşteri memnuniyeti, en uygun fiyat, kaliteli ve hızlı iş bitirmeyi kendine ilke edinmiştir. istanbularacyolyardim.com, bu ilke doğrultusunda araçların bakımı, personelimizin tecrübe ve kalitesi için sürekli çalışan ve müşteri memnuniyetini daima önemseyen ayrıcalıklı bir hizmet sunmakta. Avrupa yakasında, 24  ayrı ilçe de hizmet sunan İstanbul oto Kurtarıcı hizmetleri istanbularacyolyardim.com size yalnıza  bir telefon kadar yakın.  Olası yol sorunlarında, 7 gün 24 saat ulaşabilir, en hızlı ve sorunsuz hizmetten yararlanabilirsiniz.