[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

İstanbul Avrupa Yakası’nda Gaziosmanpaşa Karadeniz mahallesinde özel hizmet eden yol yardım ve  çekicileri bölgede mevcut. Aracınız ile ilgili problem meydana geldiğinde çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Ol yardım hizmeti işinin ehli uzman kadrosuyla hizmet etmekteyiz aynı şekilde çekici için işini bilir kadromuz var. Havaların serinlemesi ile birlikte araçlarda meydana gelen akü sorunudur.

Aracınız çalışmıyor veya bunu hakkında hiçbir fikriniz yok ise çağrı merkezimizi arayarak bilgi alabilirsiniz. Yaptırıp yaptırmamak hiç problem değil canlı bir şekilde size destek veriyoruz, ihtiyaç duyduğunuz akü takviyesi yapar aynı anda akü testi de yapar akü onarımı yaparsanız uygun gördüğü zaman müşteri onayını alarak sıfır akü tedarik eder verdiğimiz akü ağırlıkta inci markasıdır. Bu verilen akü sayesinde 2 yıl yol yardım hakkı kazanırsınız, ücretsiz bir şekilde hizmeti sunulur aynı şekilde mevcut iklim şartları ile yolların bozulmasından kaynaklar lastik patlamaları meydana gelir.

Lastik hasarı sizi üzmesin ustamız olay yerinde lastik onarımı veya lastik takviye eder. Yedek lastik olmaması durumunda en yakın çekici birimimiz size yönlendirilir. Maalesef günümüzde  kronik bir unutkanlığımız var. Beraberinde doğurduğu anahtarları arabanızın içinde unutabilirsiniz, fakat anahtarımı unuttum diyerek veya arabada kaldı diyerek sorun etmeyin. İstanbularacyolyardim.com olarak sizlere çilingir hizmeti sunuyoruz. Aracınıza çizik veya bir başka zarar vermeden bu işlemi özel ekipmanlar sayesinde gerçekleştiriyoruz.

Tekrar aynı şekilde göz ardı edilebilecek bir konu değil iken   yakıt göstergesine bakmayın unutabilir veya göz ardı edebilirsiniz. İşinde uzman kadrosu ile ustalarımız size yakıt takviyesi yapar. Varsayalım aracınızın orada tamir edilemedi veya başka bir sorun çıktı bu durumda sizi oto çekici yönlendirmesini yapılır kurtarıcı veya kurtarma arabanıza özel olarak yapılır kayar kasa veya ahtapot çekici yönlendirmesi yapılır bu hizmetlerin paralelinde en ucuz, en uygun ve en hızlı işini bilir en güvenilir acil olarak arkadaşlar  gönderilir. Eğer akşam vakti yolda kaldıysanız sizin nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir. Bu sayede mağduriyetinizi en aza indiriyoruz. Gaziosmanpaşa Karadeniz mahallesi bölgesinde tam kadrosu ile sizlere hizmet sunmakta.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]