Lastik Yol Yardım Hizmeti

Sarıyer Lastik Yol Yardım

Lastik Yol Yardım Hizmeti

Zamanla kullandığınız lastik çatlama, inme, şişlik yaparak sizi yolda bırakabilir. Şişlik, çatlama yâda lastiğin inme yani sönme durumu kötü yol koşullarından ötürü olabilir. Bu genellikle bir çukur, bordür veya enkaza çarpmaktan ötürü söz konusu olabilir. Az şişirme ve fazla şişirme, lastikleri darbelere karşı daha büyük hasar riskine sokar. Jant boyunca uzanan yan duvardaki büyük çatlaklar ya etkiyle ilişkilidir.  Yan duvar veya sırt bloklarındaki çok sayıda küçük çatlak, kötü yol koşullarına ve yaşa maruz kalmadan kaynaklanır. Lastik, deri iç mekânlarınız gibi, bir lastik ve kauçuk koruyucu kullanarak çatlamayı önlemek için işlenmesi gerekir. Şişkinlik, çoğunlukla yan duvarında, lastikte sivilce gibi görünen şeydir. Dâhili hasara neden olan bir etki olduğunda meydana gelir, ancak hasar haftalar veya aylar sonra ortaya çıkmaz.

Elbette bu bilgilerin tümünü bilmek zorunda değilsiniz.  Bu sizin uzmanlığınız değil! Sizin bilmeniz gereken araç kontrollerini düzenli yaptırabileceğiniz bir servis ile lastik yol yardım için iyi, güvenilir ve 24 saat açık bir servise sahip olmaktır.

Lastik yol yardım en zor anlarınızda kısa sürede ilgili konuma ulaşarak deneyimleri ve profesyonellikleri ile en kısa sürede çözüm üretebilmektedir.

İstanbul Lastik Yol Yardım Hizmeti

Çoğu sürücü hayatlarının bir noktasında patlak bir lastik problemi yaşamıştır. Eğer talihsiz bir durumdaysanız, aracınızı patlak bir lastikle görme hissini bilirsiniz. Gece geç saatlerde veya kötü hava koşullarında yolda meydana gelen patlamalar rahatsızlıktan daha fazladır; genellikle sürücünün güvenliğini ciddi şekilde tehlikeye atabilecek bir durum yaratır. Düz lastikleri önlemenin kesin bir yolu yoktur, ancak genel lastik bakımı ve altta yatan nedenlerin bilinmesi, ortaya çıkmayı azaltmaya yardımcı olabilir.

İstanbul lastik yol yardım hem rutin kontrollerinizde hem de İstanbul lastik yol yardım hizmeti kapsamında sizlere yardım eder.

İstanbul lastik yol yardım hizmeti sizlere patlak lastikten sönmüş lastiğe 7/24 destek veren bir sistemdir. Patlak lastiğin en yaygın nedeni, çivi veya cam gibi keskin bir cisim nedeniyle patlaktır. Mümkün olduğunca, yoldaki veya otoparklardaki enkazlardan sakınarak delinme patlamalarından kaçının. Ayrıca aşınmış veya yırtılmış bir lastik siz ve yoldaki diğer sürücüler için tehlikeli durumlar yaratabilir. Lastiklerinizi daima derin sürtünmeyle aşınmış veya aşınmış alanlar veya lastiğin bir tarafında düzensiz aşınma gibi hasarlar açısından kontrol ettiğinizden emin olun.

İnternet, whatshap gibi en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz sistemleri oluşturarak 7/24 destek almanızı sağlayan istanbularacyolyardim.com kısa sürede probleminizi giderecektir.  Aşağıda hangi alanlarda destek alabileceğiniz konusunda küçük bir liste hazırladık.

 • Otobüs Yol Yardım Hizmeti
 • Tır Yol Yardım Hizmeti
 • Oto Kurtarıcı Hizmetleri
 • Ağır Ticari Yol Yardım Hizmeti
 • Kamyonet Yol Yardım Hizmeti
 • Kamyon Yol Yardım Hizmeti
 • Lastik Yol Yardım Hizmeti
 • Oto Çilingir Hizmeti
 • Akü Takviye Hizmeti
 • Yakıt Takviye Hizmeti
 • Yol Yardım Hizmeti
 • Çekici Hizmeti

Lastik Yol Yardım Fiyatları

İstanbul lastik yol yardım hizmeti 7/24 ulaşılabilir olma özelliği ile dikkat çeker. Eğer İstanbul gibi büyük bir metropolde araç sorunu sebebi ile yolda kaldıysanız yapmanız gereken bellidir. Hemen uzman ekiplere sahip İstanbul lastik yol yardım hizmetine başvurmalısınız. 

Lastik yol yardım fiyatları oldukça makuldür. Ancak bulunduğunuz konuma ve lastiğin problemine göre küçük değişkenlikler gösterebilir.  Araç çekici hizmeti 150 Türk lirasından başlamaktadır.  Lastik yol yardım fiyatları içinde başlangıç fiyatını bu şekilde düşünebilirsiniz.  Ekip ulaştığında en makul fiyatlar ile size çözüm üretebilmektedir.

Soru Sor
Acil yardıma ihtiyacım var.
Powered by