Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Oto Çekici Ne Zaman Çağrılır?

Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Mobil iletişim teknolojisinin hayatımıza girmesi, her alanda büyük yeniliklerin yaşanmasına neden olmuştur. Bunlardan birisi de, yol yardım hizmetleridir. Herhangi bir nedenle yolda kaldığımız bir anda sadece bir telefonla hizmet alabileceğimiz oto kurtarıcı hizmetleri sayesinde, aracı kısa sürede çok güvenli bir yere alabilir ve sorunun giderilmesini sağlayabiliriz.

Oto Kurtarıcı Hizmetleri

Farklı nedenlerle aracınızın arıza verip yolda kalması neticesinde alacağınız hizmet, aracınıza amatör müdahaleler yaparak sorunun büyümesini engellemek adına daha yararlı olacaktır.

Kesin bilmeden ve emin olmadan sorunlara yönelik yanlış müdahaleler yapmak yerine oto kurtarıcı hizmeti alarak aracınızın en yakın tamirciye çekilmesi, sorunun daha sağlıklı bir şekilde ortadan kalkması için önemlidir. Bu sayede yeni bir sorunun ortaya çıkaracağı maliyet yerine sadece oto çekici hizmeti alarak, tek bir maliyetle aracınızı güvenli bölgeye ya da oto tamircisine götürerek arızanın profesyonel bir şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz.

Haftanın her günü ve her saatinde ulaşıp hizmet alabileceğiniz kurtarıcılar, nerede yolda kalırsanız kalın aracınız için gerekli olan en sağlıklı hizmetlerden birisidir. İstanbularacyolyardim.com hızlı ve sorunsuz hizmet alacağınız yerlerin başında gelmekte olup, İstanbul ve çevresi için aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Günün her saati firmayı arayarak, hızlı bir şekilde buradan hizmet alabilirsiniz.

Yolda Kaldım Ne Yapmalıyım?

Yolda kaldınız ise, yapmanız gerekenler basit olsa da büyük önem taşımaktadır. Bu önem hem sizin ve yanınızda bulunanların ve hem de aracın güvenliği açısından oldukça önemlidir.

Panik Yapmayın

Durumunuz her ne olursa olsun, kesinlikle panik yapmadan soğukkanlı davranın. Aracınızla yolda kaldığınızda yapmanız gerekenleri eksiksiz yapmak ve sağlıklı düşünebilmek için, sakin olmanızda büyük fayda var. Genellikle bayanların özellikle akşam saatlerinde yolda kalmaları, doğal olarak daha fazla panik olmalarına neden olmaktadır.

Fark Edilir Olun

Sakin bir şekilde, fark edilir olmaya çalışın. Yani aracınızın, diğer sürücüler tarafından fark edilir olmasını sağlamaya çalışın. Bu sayede, sizi fark etmeyen sürücüler sebebiyle meydana gelebilecek kazaları da önlemiş olursunuz. Aracınızın dörtlülerini yaktıktan sonra, aracınızda bulunan uyarı levhalarıyla gelen sürücülerin sizi fark etmesini sağlayın. Mümkünse aracınızda bulunduruyorsanız sizi fark ettirecek fosforlu yelek giymeyi de, bu aşamada ihmal etmeyin.

Güvenlik Tedbirlerinizi Alın

Fark edilir olduktan sonra ilk yapmanız gereken, aracınızı mümkünse en yakın güvenli bölgeye çekmektir. Bu mümkün değilse, araçta bulunan kişileri ve kendinizi güvenli bir bölgeye alın. Şayet tek başınıza kalmışsanız ve bayansanız, aracınızın fazla sorun teşkil etmeyecek bir yerde olduğuna inanıyorsanız oto kurtarıcı gelene kadar aracın içerisinde oturmayı tercih edebilirsiniz. Bu esnada camlarınızın kapalı ve aracınızın kilitli olduğundan emin olun.

Çok tenha bir yerde olmanız ve kurtarıcının gecikeceğini düşündüğünüz durumlarda, herhangi bir yerleşim yerine yakınsanız polis veya askerden yardım isteyebilirsiniz. Özellikle akşam saatlerinde, emniyet birimleri aracın çekilmesi konusunda olmasa da, size yardımcı olmak için bulunduğunuz bölgeye gelecektir.

Oto Kurtarıcı ile İletişime Geçin

Tüm önlemlerinizi aldıktan sonra, oto kurtarıcı hizmeti veren firmalardan birisiyle irtibata geçerek yardım isteyin. Bu esnada konum gönderme şansınız varsa konum göndermek, en doğru olanıdır. Konum gönderme şansınız yoksa, bulunduğunuz yeri ve istikameti net olarak karşı tarafa bildirin. Sakin bir şekilde yerinizi doğru olarak yol yardım ekibine bildirmek, size daha kolay ulaşmalarını sağlayacaktır. Şarjınızın onlar gelmeye bitme ihtimali olması durumunda, bunu da kesinlikle karşı tarafa bildirerek şarjınızın bitebileceği konusunda bilgi sahibi olmalarını sağlayın.

Özellikle İstanbul ve çevresinde yolda kaldınızsa, bölgede en hızlı ve uygun fiyatlarla hizmet veren istanbularacyolyardim.com sitesindeki iletişim numaralarıyla iletişime geçmeniz, daha hızlı yol yardımı hizmeti almanızı sağlayacaktır.

Oto Kurtarıcı

Araç sahipleri yol boyunca birtakım sorunlarla karşılaşabilir ve bu durum son derece can sıkıcı olabilir. O an kimden yardım isteyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ancak aracınızı sigortalatmış iseniz 7/24 müşteri hizmetleri aracılığıyla hızlı ve kolay araç yol yardımı almanız mümkün. Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde yaşayacağınız arıza durumlarında hızlı çözümler üretmeniz gerekir. İşte bu noktada kurtarıcınız İstanbul Oto Kurtarıcı sağlayan sigorta şirketlerinden biri olacaktır. Yolda giderken aracınız bir anda arızalanabilir, lastiğiniz patlayabilir, benzininiz bitebilir ya da anahtarınızı arabanızda unutmuş olabilirsiniz. Tabi bunun yanı sıra birisi arabanıza çarpabilir ya da siz trafik kazası yapmış olabilirsiniz. Ayrıca yola devam edemeyecek durumda olup bir profesyonel sürücüye de ihtiyaç duyabilirsiniz. Ve İstanbul gibi bir şehirde aracınızın başına bundan daha fazlası da gelebilir. Örneğin arabanız çalınabilir ya da daha farklı bir duruma maruz kalabilir. Bu gibi durumlarda İstanbul Oto Kurtarıcı en çok ihtiyaç duyacağınız hizmetlerden biri olacaktır.

İSTANBUL OTO KURTARMA

Peki İstanbul Oto Kurtarma hizmetinden faydalanabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Bunun için öncelikle aracınızı mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Aracınızı kaskolatmanız sizi bir sürü can sıkıcı durumdan kurtarabilir. Ancak tüm sigorta şirketleri aynı hizmetleri kapsamıyor olabilir. Bu yüzden aracınızı kaskolatacağınız sigorta şirketini iyi seçmeli ve size sunacağı hizmetleri iyi incelemelisiniz.

Open chat