TIR Yol Yardım Hizmeti

TIR Yol Yardım Hizmeti

Günümüzde birçok farklı nedenlerden dolayı araçlar yollarda kalmaktadır. Bunun böyle olmasının nedenleri bulunmaktadır. Bunlar arasında yaşanabilecek trafik kazaları ve araç arızaları yer alıyor. Tabi yolda kalma sebepleri sadece bunları kapsamıyor bunun dışında bin bir türlü neden yer almaktadır. Akü bitmesinden tutun da teker patlamasına kadar farklı tiplerde araç hasarları olabiliyor. Biz de tüm araçlarınıza yönelik yol yardım çözümleri sunmaktayız sizlere. Aklınıza gelebilecek her tipte aracınız için bizlere ulaşabilirsiniz. Ve bunların başında da tır çekici hizmeti gelmektedir.

Bildiğimiz gibi tırlar ağır ticari araçlar arasında en ağırları olarak biliniyor. Ve haliyle de bu tip araçların yol yardım hizmetleri daha zor oluyor. Ancak ve ancak uzman ekibimiz sayesinde tüm problemlerinize çözümler sunuyoruz. Siz yolda iken bir şeyler ters gittiği takdirde tır yol yardım hizmeti olarak hemen hizmetinize koşuyoruz. Böyle durumlarda pratik fikirlere sahip ve uzman bir ekiple çalışmak en doğrusu olacaktır. Ve aynı zamanda sizin yanınıza gelene kadar ki süreçte hem firmamızın hem de sizlerin yapması gereken işlemler bulunuyor. Hayat kurtaran tavsiyelere ve biz yanınıza ulaşana kadar ne yapmanız gerektiğine telefon yardımı ile de sizlere bildiriyoruz. Böyle durumlarda günün hani saati olursa olsun sizleri yalnız bırakmıyoruz. Güvenli olarak gitmek istediğiniz yere ulaşmanızı sağlayan firmamız her zaman sizlerin yardımına koşmaya hazırdır. Ve bizler sadece bir telefon uzağınızdayız.

Dilediğinizde arayıp ulaştığınız firmamız tır kurtarıcı hizmetini; işinde deneyimli ekibimiz aracınızı kaldığı yerden kurtararak istediğiniz servise ya da en yakın oto servise götürmek üzere yola çıkmaktadır. İstanbul Avrupa bölgesinde 7 gün 24 saat hizmet anlayışı prensibini benimseyen, olabilecek en hızlı şekilde sizlerin hizmetine gelen firmamız sadece bir telefon uzağınızda. Avrupa bölgesinin dilediğiniz her yerinden arayabilirsiniz. Avrupa Bölgesinde hizmet verdiğimiz ilçeler arasında Şişli, Beylikdüzü, Beşiktaş, Beyoğlu, Kâğıthane, Avcılar ve bu bölge içerisinde kalan tüm ilçeler yer alıyor. Yukarıda da belirttiğimiz gibi günün her saati ve haftanın her günü bizlere iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.

Open chat