[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Küçükçekmece Atakent mahallesi de özel yol yardımı ve  kurtarıcı hizmeti  veriyoruz. Küçükçekmece’de sadece bu bölgeye özel araçlarımız mevcut. Bölgede yol yardımı ve kurtarıcı hizmetlerimiz mevcut.

Gün içinde yaşadığımız işin stresinden dolayı araçlarda elektronik aksamı açık unutabiliyoruz. Bu sebepten akünüz yeni olsa bile kısa zamanda deforme olabilir ve anlık kesintiler halinde sizi konakladığınız yerde bırakabilir. Tam da bu noktada istanbularacyolyardim.com yol yardım olarak bölgedeki arkadaşlarımı yardımınızda gelir. Kontrollü bir şekilde  akünün takviyesini gerçekleştirir şair uygun görür ise ve testlerden olumsuz bir etki alır ise ustamız size sıfır akü  değişimini uygun görür. Veya  akünün anlık bitmesi sebebiyle sadece akü onarımı veya akü takviyesi yapar.

Hava şartlarının değişkenlik göstermesi ile birlikte asfaltlarında tahriş olması gözlenmekte. Bu olay araçta lastiklerinizin kısa zamanda ömrümü yer. Veya aksilikler dahilinde herhangi bir çivi ve benzeri gibi bir nesnenin üzerinden geçip lastiğiniz atlayabilir. Ustamız uygun gördüğü takdirde yedek lastiğiniz ile patlayan lastiğinizi kurallarına göre ve kontrolleri ne göre değişimini sağlar. Eğer yedek lastiğiniz yok ise ve lastik patlaması ile karşılaştıysanız, hasarın büyüklüğüne bakılır. Lastiğe çivi gibi bir nesne  girdiyse o noktaya fitil atılır. Bir müddet sizin varmak istediğiniz yere kadar götürecektir. Tabii ki sonrasında lastikçi gidip lastiğinizi olmanızı tavsiye ediyoruz.

Bir yerden bir yere gider eğlenceden veya şehrin trafiğinden bakmayı unuttunuz benzin veya mazot alıp bitebilir. İstanbularacyolyardim.com yol yardım olarak Küçükçekmece Atakent Mahallesi’nde bulunan  ekiplerimiz en yakın benzin istasyonundan size yakıt takviyesi sağlar. Benzinim bitti diye üzülmeyin, bizler yanınızdayız.

Araçların kaza durumunda  istanbularacyolyardim.com yol yardım kazanın şekline ve seyrine göre çekici yönlendirmesi yapar. Ufak problemlerden kaynaklanan arızaları kayar kasa çekici ile alınabilir. Yine ufak çaplı da kazaları tekrar eğer kasa  kurtarıcı alabilir. Fakat trajik bir kazaları veya kurtarma işlemlerini ahtapot çekici ile sağlıyoruz.

istanbularacyolyardim.com yol yardım ailesi olarak hedefimiz sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır. Bu sebepten size en hızlı ve en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Ekonomik şartlar ne olursa olsun en uygun ve en ucuz acil olarak yanınızdayız. Akşam veya geceleri sektörde bu tarz hizmeti hızlı şekilde icra eden çok az şirketlerden birisiyiz. Bu yüzden nöbetçi arkadaşlar geceleri sizin yardımınıza gelecektir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]