[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Küçükçekmece Halkalı Mahallesi’ne uygun araçlar ile o bölgede hizmet veriyoruz. Geniş araç filosu ile yol yardım ve oto kurtarıcı hizmeti veriyoruz. Mevsim şartlarının olumsuz etkisinden dolayı araçlarda en çok görülen rahatsızlıklardan birisin akü sorunudur. İşini bilir çalışanları ile akü sorununu gideriyoruz. Yapmanız gereken  hemen ara butonu ile çağrı merkezimizi iletişimi geçmeniz yeterli olacaktır.

Çağrı merkezindeki arkadaşımız sizden sorun hakkında kısa bir bilgi alacaktır bu bilgi, sorunu çözümlemek adına sorulan sorulardır. Çağrı merkezimiz  sizin  konumunuza en yakın birimimizi yönlendirir. Daha sonra en hızlı şekilde yol yardım ekibimiz olay yerine gelir. Problem akünün yetersiz voltaj görmesinler kaynaklanıyorsa,  ustamız araca akü  takviyesi yapar. Uygun gördüğü takdirde sıfır  akü nedir aynı zamanda  akü testi ve akü onarımı yapar.

Günümüz şartlarında trafiğin yoğun olduğu bir şehirde asfaltlar kısa zamanda tahriş olabiliyor, tabii haliyle bundan nasibini alan lastikler oluyor. Lastik  hasarı bir araca gelmeden önce istanbularacyolyardim.com ekibi olarak araçta yedek lastik olup olmadığını soruyoruz, yedek lastiği sağlam ise lastik tamiri ve onarımı yapılır. Lastik takviye hizmetine özel araç ve gereçler sayesinde bu işlemin en güvenilir ustalar tarafından gerçekleştirilir.

Çağımızın bir diğer problemi ise unutkanlıklarımız. Arabanın içerisinde anahtar unutulan biliyor ve kapılar  üzerini otomatik olarak kitleniyor. Bu durumda Küçükçekmece halkalı Mahallesi’nde istanbularacyolyardim.com olarak geniş araç filosu ile sizlere hizmet sunuyoruz. Çilingir hizmeti içeriğinde anahtarımı unuttum demiri veya anahtar arabada kaldı gibi sorunlar ile uzman ekip kadromuzla bu sorunların üzerinde başarıyla gidiyoruz. Bir diğer husus yakıt göstergelerine sürekli olarak bakmadığımız için araçta yakıt bitebiliyor ve yolda kalabiliyoruz.

Bu durumlarda istanbularacyolyardim.com olarak bizi aramanız yeterli. Araç benzinli mi veya dizel mi sizden ilk etapta bu bilgiler alınır. Ardından olay yerine işini bilir ustamız yakıt ile gelir ve aracınıza yakıt takviyesi yapar. Araç için olay yerinde yapılamayan sorunlarda ise veya kaza durumlarında bölgede bulunan oto çekici araçlarımızı sizleri kısa bir sürede sonlandırıyoruz. Aracın durumuna göre hangi türde kurtaracak gerekiyorsa o şekilde zahmetsiz yapılır bu kayar kasa çekici de olabilir veya ahtapot çekicisi de olabilir. Size en yakın en ucuz ve en güvenilir birimimizi  olarak en hızlı şekilde yönlendiriyoruz. Akşam yolda kaldıysanız nöbetçi arkadaşları yönlendiriyoruz.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]