[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Küçükçekmece İnönü mahallesinde hazır kıta bekleyen ekiplerimiz var. Bu bölgeye özel olarak yol yardımı ve çekici hizmetlerimiz bulunuyor. Yol yardım kapsamında akü takviyesi,  lastik hasarı, çilingir hizmeti, yakıt takviyesi ve çekici hizmetleri mi var. Arabanız için oluşan problemden hiçbir fikriniz olmadığı takdirde Küçükçekmece İnönü mahallesinde bulunan istanbularacyolyardim.com yol yardım ekibimizin çağrı merkezinin arayarak her daim canlı destek ve hizmet alabilirsiniz. Aracınız çalışmıyor ve yol yardım talep ediyor iseniz, işinde profesyonel ustalarımız olay yerine gelerek aracınıza akü takviyesi yapar. Aracın periyodik bakımlarının ardından, akü testi de yapar şayet aracınız akü testinden olumsuz sonuç alır ise ustamızın gözetimi altında sıfır akü talep edebilirsiniz.

Yağmurların artması ile asfalt yollarında yıpranması  kaçınılmaz. Yolların kötüleşmesi ile birlikte lastiklerde kısa zaman içerisinde yıpranırlar. Yağmur sonrasında oluşan çukurlar ve içine biriken sular sonrasında araçların lastikleri kaçınılmaz çukura giriyor. Dolayısı ile lastik asarız meydana geliyor Küçükçekmece İnönü mahallesi civarında bulunan istanbularacyolyardim.com yol yardım ekibimiz sizlere her daim hizmet sunmakta. Yapmanız gereken bizimle irtibata geçmek.  Durumu dinledikten sonra yedek lastik ile değişimi engel bir durum yok ise istanbularacyolyardim.com yol yardım ustalarımız tarafından yedek lastik ile patlayan lastik değiştirilir. Lastik onarımı ve lastik takviye ekibimiz tarafından yapımı oldukça hızlı ve kolaydır.

Şehrin stresinden işlerin yoğunluğundan araç için bir takım olaylar  olabiliyor. Bunlardan bir tanesi de unuttuğumuz yakıtlar. İçinde biraz daha var, beni biraz daha götürür diye düşünürken aniden kendinizi  bir anda yolun en sağında ve dörtlülerinizi yatmış vaziyette beklersiniz. Bu duruma görüşmeniz hiçbir çekici ve hiçbir yol yardım tarafından fırsatçılık olarak değerlendirilmez. Varsayalım böyle bir durum oldu, u durumda Küçükçekmece İnönü mahallesinde hazır kıta bekleyen istanbularacyolyardim.com yol yardım teknisyenleri ve çekicileri ile birlikte daimi bir hizmet sunmaktayız. Bizimle irtibata geçtikten sonra teknisyenlerimiz de 5 litrelik bidonlar ile size yakıt takviyesi yapar.

Aracınız olay yerinde onlar anlamıyor  ise, size tekrar en yakın oto çekici yönlendirilir. Aracın problemine göre kurtarıcı yönlendirmesi yapılır. Kaza durumu var ise  ahtapot kurtarması yapılır.

Bölgede size en yakın gelebilecek olan biri mi yönlendiriyoruz. En güvenilir, en hızlı şekilde ucuz ve uygun maliyetler ile acil bir şekilde yönlendirmeler yapılır. Akşam geç saatlere olsa dahil, nöbetçi arkadaşlar yönlendirilir.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]