[vc_row][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

Küçükçekmece kanarya mahallesi içinde sizin için özel olarak beklettiğimiz araçlarımız bulunmakta. Bu bölgeyi gayet iyi şekilde bilen  kadro ile çalışıyoruz. Bölgeye özel yol yardım ve çekici hizmeti sağlıyoruz.  Her gün ilerledikçe sektöründe bir adım geriye gitmesinden dolayı her insanın her aracı bilmesin mekanik olarak tanıması imkansız.

Özellikle yeni nesil araçlar günden güne mekanik olarak değişmektedir. İnsanlar bir önceki kuşakta araçları mekanik olarak tanıyorlardı fakat günümüzde bu hiç de o kadar kolay değil. İstanbul yol yardım profesyonel ekipler sayesinde ve özel ekipmanları sayesinde her araca ve her arabaya göre dizayn edilmiş ekipmanları bulunur.

Yol yardım hizmetini de yapılanlar şöyledir akü takviyesi, lastik hasarı, çilingir hizmeti ve yakıt takviyesidir. Oto çekici olarak da araca uygun kurtarıcı ve kurtarma hizmetlerimiz var.

Meydana gelen sorun ile alakalı bir fikriniz olmamasına karşı istanbularacyolyardim.com olarak bölgede işini en iyi şartlarda yapabilen ekip verilir. Mesela akü ile alakalı problem yaşıyorsanız, çalışanımız yanınıza gelerek sizin için aracın akü takviyesi işlemini gerçekleştirir. Takviye sonrasında akü onarımı yapılır ve akü testi gerçekleştirilir. Yolda kalan müşterimiz ile irtibata geçilir, soru cevap şeklinde konuşularak uygun görüldüğü takdirde sıfır akü tedarik edilir.

Dış atıklardan kaynaklanan veya duyarsız kişiler tarafından yollara atılan çöpler sonrasında aracınızın lastiğine sivri bir nesne girebilir ve mağdur olabilirsiniz. Bu sorunlar karşısında istanbularacyolyardim.com olarak yanınıza kadromuzda barındırdığımız profesyonel kişiler  yönlendirilir. Olay yerinde en kaliteli hizmeti sağlar.

Güzel bir günde yolculuk  edebilir fakat kendinizi bir anda e5 de en ağır şekilde bulabilirsiniz. Gösterge panelinde baktığınızda ise yakıt olmadığı anlaşılır. Bizimle irtibata  geçerek yakıt takviyesi talep edebilir, konu ile alakalı  size arkadaşlar yönlendiririz. Araç için  yakıt takviye işlemi yapılır.

Aracınızı çalışıyor fakat ilerlemiyor veya hiç çalışmıyor veya kazaya alışmış olabilirsiniz. Çağrı merkezimiz ile görüşme sağladıktan sonra aracın durumuna göre oto çekici, oto kurtarıcı gibi kurtarma işlemleri sağlarız.[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/3″][/vc_column][/vc_row]