Taking too long? Close loading screen.

Trafikte Kaldığınızda Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Blog geri dön

Trafikte Kaldığınızda Yapmanız Gerekenler Nelerdir?

Aracın trafikte kalma durumu

İstanbul trafiğinde başımıza gelebilecek en kötü durumlardan biridir maalesef.  Özellikle akşam trafiğinde insanların bir an önce eve gitme isteği hız yapmalarına sebep oluyor. Bu hız en başta trafik kazalarına yol açmaktadır. Trafikte Kaldığınızda Yapmanız Gerekenler

Bakımı yapılmamış yada eksik yapılmış bir çok araç ise arıza yapmaktadır. İstatistiklere bakıldığında araçların en çok yolda kaldığı 2 zaman dilimi dikkat çekmektedir.

  1. Akşam mesai bitimi saati 18:00 – 20:00 arası
  2. Gece yarısı saatleri 23:00 – 02:00 arası

Aracınıza binerken aracınız ister sıfır olsun ister ikinci el farketmeksizin her aracın arıza yapabileceğini ihtimalini unutmayın. Aracınız yolda kaldığında ilk önce sinyal lambanız ile arkadan gelen araçları uyarın.

Mümkünse yolun sağ tarafına aracınızı park ederek dörtlüleri yakmayı unutmayın. Araç durduktan sonra üçgen reflektörlerinizi uygun aralıklar ile aracınızın arkasına, yanına ve önüne yerleştirin. Ayrıca kaputu açık bırakmakta aracınızın arızalı olduğunu belirten bir hareket olarak etrafınızdan gelmekte olan araçların dikkatini çekerek hem sizin hem de aracınız için önemlidir. Gerekli tüm önlemlerinizi aldıktan sonra istanbularacyolyardim uzman ekibine iletişim sayfamızdaki telefon numarasından ulaşarak destek alabilir, yardım çağırabilirsiniz.

İstanbularacyolyardim.com olarak Avrupa yakasının 24 ilçesinde hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimize lastik yol yardımı, araç yol yardımı ve akü takviyesi başta olmak üzere başınıza gelebilecek her türlü arıza durumunda en yakın lokasyondaki araç çekici ekibimiz hızlıca size ulaşarak sıkıntılı durumunuza son verecektir. Tecrübeli ekibimizi aracınızı kaskonuzun / sigortanızın belirttiği ya da sizin istediğiniz bir servise çekilerek işlemlerin bir an önce başlamasını sağlayacaktır.

Araç kurtarma da en önemli durumlardan biri de arızalı araca hızlı bir şekilde ulaşmak. Bir çok araç kurtarıcı ya trafiği felç ederek ulaşmakta bu bir çok sürücünün tepkisini de müşterinin de canını sıkan bir durumdur yada kendisi de trafikte sıkışıp kalıp gene hem diğer sürücülerin hem de müşterinin canını sıkmaktadır. Trafikte Kaldığınızda Yapmanız Gerekenler

İstanbul Araç Yol Yardım

ekibi hem araçların hem de yollarda uzmanıdır. Siz de bir uzmanla çalışmak isterseniz bizimle iletişime geçin.

Adres : Tüm Avrupa Yakası Bölgesine Hizmetlerimiz Bulunmaktadır.

Lütfi ÇETİN 0 (532) 506 70 55 / İbrahim ÇETİN 0 (533) 677 16 55

Araç Yol Yardım Firmaları Hangi Durumlarda Destek Verir?
Trafikte Aküm Bittiğinde Ne Yapmalıyım?
[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blog geri dön
1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz...
Powered by

Hemen Arayın