Taking too long? Close loading screen.

Yaptıklarımız

İstanbul Araç Yol Yardım

İstanbul Araç Yol Yardım Yaptıklarımız ; Araç Yol Yardım, Akü Takviyesi, Araç Çekici, Oto Yol Yardım, Yol Yardım Hizmetleri, Yakıt Takviyesi, Lastik Hasar Onarımı ve Değişimi Hizmetleri vermekteyiz


Akü Takviyesi

Akü Takviyesi

AKÜ TAKVİYESİ

Yolculuk esnasında başınıza gelebilecek en can sıkıcı durumlardan biri de akünün arızalanması ya da bitmesi olabilir. Şayet akünüz arızalanmamış da bitmişse bunun birden fazla sebebi olabilir. Örneğin farları açık unutmuş olabilirsiniz. Sebebi her ne olursa olsun böyle bir durumda şayet akü takviyesi yapabileceğiniz başka bir araç yoksa ve düz vitesli bir araca sahipseniz çözüm olarak aracı vurdurma denen bir yöntemden faydalanmayı tercih edebilirsiniz. Ancak otomatik vitesli araçlarda bu mümkün değildir. Bu yöntem her ne kadar düz vitesli araçlar için geçerli olsa da aracınıza zarar veren bir durum olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Otomatik vitesli araç sahipleri ise araçlarında mutlaka akü takviye kablosu bulundurmalıdır. Akü takviye kablosu birinin maşası siyah diğerininki ise kırmızı olmak üzere iki ayrı kablodan oluşur. Bu kablo yolda kaldığınız bir durumda sizin için hayat kurtarıcı olabilir. Çünkü böyle bir sorunla ne zaman, nerede karşılaşacağınız hiç belli olmaz.

 

AKÜ TAKVİYESİ NEDİR VE NASIL YAPILIR

Akü takviyesi aküden aküye şarj aktarma işlemidir denilebilir. Yani akü takviyesi akü takviye kablolarıyla başka bir aracın aküsünden güç alınması yoluyla yapılan işlemdir. Diğer aracın aküsünü aracınıza paralel bağlama yöntemiyle yapılır. Ancak bu işlemin son derece dikkatli yapılması gerekmektedir. Zira yanlış yapıldığı takdirde çeşitli parçaların arızalanmasına ve dolayısıyla yüklü bir tamir masrafına sebebiyet verebilir.


Yakıt Takviyesi

İstanbul Araç Yol Yardım

İSTANBUL ARAÇ YOL YARDIMI

Araç sahipleri yol boyunca birtakım sorunlarla karşılaşabilir ve bu durum son derece can sıkıcı olabilir. O an kimden yardım isteyeceğinizi bilemeyebilirsiniz. Ancak aracınızı sigortalatmış iseniz 7/24 müşteri hizmetleri aracılığıyla hızlı ve kolay araç yol yardımı almanız mümkün. Özellikle İstanbul gibi kalabalık şehirlerde yaşayacağınız arıza durumlarında hızlı çözümler üretmeniz gerekir. İşte bu noktada kurtarıcınız İstanbul araç yol yardımı sağlayan sigorta şirketlerinden biri olacaktır. Yolda giderken aracınız bir anda arızalanabilir, lastiğiniz patlayabilir, benzininiz bitebilir ya da anahtarınızı arabanızda unutmuş olabilirsiniz. Tabi bunun yanı sıra birisi arabanıza çarpabilir ya da siz trafik kazası yapmış olabilirsiniz. Ayrıca yola devam edemeyecek durumda olup bir profesyonel sürücüye de ihtiyaç duyabilirsiniz. Ve İstanbul gibi bir şehirde aracınızın başına bundan daha fazlası da gelebilir. Örneğin arabanız çalınabilir ya da daha farklı bir duruma maruz kalabilir. Bu gibi durumlarda İstanbul araç yol yardımı en çok ihtiyaç duyacağınız hizmetlerden biri olacaktır.

 

ARAÇ YOL YARDIMI HİZMETLERİNDEN NASIL YARARLANILABİLİR

Peki İstanbul araç yol yardımı hizmetinden faydalanabilmek için ne yapmanız gerekiyor? Bunun için öncelikle aracınızı mutlaka sigorta yaptırmalısınız. Aracınızı kaskolatmanız sizi bir sürü can sıkıcı durumdan kurtarabilir. Ancak tüm sigorta şirketleri aynı hizmetleri kapsamıyor olabilir. Bu yüzden aracınızı kaskolatacağınız sigorta şirketini iyi seçmeli ve size sunacağı hizmetleri iyi incelemelisiniz.


[Toplam:1    Ortalama:5/5]

1
Merhaba
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz...
Powered by

Hemen Arayın

Oto kurtarıcı Yol Yardım Manyetik Lamba 3D Led Lamba Notebook Tamir