Yol Yardım Android ve IOS Uygulamaları

Yol Yardım Android ve IOS Uygulamaları TUİK verilerine göre son zamanlarda araç sayısı oldukça artmıştır. Araç sayısının artmasıyla aynı oranda da trafik sorunları ve yolda kalmalar da artmıştır. Yolda kaldığınız zaman yardımınıza koşan yol yardım hizmetlerinden biri olarak o süreci en rahat ve sorunsuz şekilde geçirmenizi isteriz.

 

Yol yardım ihtiyacınız süresince rahat bir bekleme süreci geçirmek için yol yardım uygulamaları indirmenizi tavsiye ederiz. Mobil uygulamaların hayatımıza girdiği şu son dönemlerde hayatımızı kolaylaştırmak daha da ulaşılır hale gelmiştir.

ION Yolu

Bu uygulama size birçok farklı avantajları sağlamaktadır. Üstün teknolojik kalitesi ile size gerçek bir yardımcı olacaktır. Hava durumundan tutun da önünüzdeki araç ile mesafenize kadar her şeyi düzenlemenize yardımcı olacaktır. Mobil cihazınızı ön cama bağlıyorsunuz ve canlı bir şekilde yolculuğunuzu izliyorsunuz. Aynı zamanda video ve fotoğraf kaydı da yapmaktadır. Gerekli ayarlamaları yaptırdığınız takdirde hız limitleri ve şerit ihlali konusunda sizleri de uyarıyor.

Arabamı Bul

Find My Car uygulaması Android ve IOS yazılımı için uygundur. Yol Yardım Android ve IOS Uygulamaları Yolda farklı bir şekilde sizlere yardım etmektedir. Araçlarımızı park etmek isteriz ancak genelde park yeri bulamaz ve çok uzak bir yere park ederiz. Bu uygulamada aracımızı park ettiğimiz yeri işaretleyip bize yardımcı olmaktadır.

Yandex Navigasyon

Android

elma

Yandex Navigasyon ile trafikli yollardan kurtulabilir ve trafiğin yoğun olduğu saatlerde ise alternatif yol örneklerini öğrenebilirsiniz. Aslında bakıldığı zaman size büyük avantajlar sağlamaktadır.

Yol yardım hizmetlerinden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

İletişim Numarası:  0 (532) 506 70 55


Leave a Comment

Leave a Comment