Hizmetlerimiz

section-f68c510
section-f68c510

Çekici Hizmeti

Aracınızın seyahat esnasında beklenmedik bir şekilde arıza yapması ya da farklı sebeplerde yolda kalması halinde alacağınız oto çekici sayesinde, aracınızın kısa sürede en yakın tamirciye ya da istediğiniz bir yere taşınmasını sağlayabilirsiniz. Yazımızın devamında oto kurtarma hizmetleri ve yolda kaldığınızda yapılması gerekenler hakkındaki bilgilere değindik.

section-46536a5
section-46536a5

Yol Yardım Hizmeti

Yol Yardım hizmeti sunan ekibimiz bunun yanında akü takviye, lastik yol yardım, yakıt takviye ve çilingir hizmeti’ de vermektedir çetin otomotiv olarak yolda kalanların yoldaşı oluyoruz! Sunduğumuz İstanbul araç yol yardım hizmeti dışında, Türkiye’nin neresinde olursanız olun bize ulaşarak hizmeti almanız mümkündür.

section-9f1ca0f
section-9f1ca0f

Yakıt Takviye Hizmeti

Özellikle aracın yakıt istasyonlarına uzak olması gibi durumlarda, yakıt takviyesi yol yardım hizmeti sunan firmalardan yardım almak gerekebilmektedir. Ki bu gibi durumlarda yakıt parasını ödemenin dışında, alınacak yakıt takviyesi yol yardım hizmeti için de ücret ödemek ekstra hatta bazen daha pahalı bir maliyet olabilmektedir. Yakıt takviyesi , basit olmasına rağmen bazı ihmaller nedeniyle araç sürücülerinin sıklıkla maruz kaldığı sorunlardan birisidir.

section-ea9978c
section-ea9978c

Akü Takviye Hizmeti

Araçlarda en sık karşılan basit sorunlardan birisi, akü kaynaklı sorunlardır. Bu sorunlar basit olmasına karşın, giderilmediği takdirde aracın çalışmasının önünde önemli bir engeldir. Bazı durumlarda akü takviyesi yöntemleriyle aküye başka bir aküden takviye atılmak suretiyle, bu sorun giderilebilmektedir. İstisna durumlarda çekici ekibimiz müdahale etmektedir

section-8161acd
section-8161acd

Oto Çilingir Hizmeti

Günün koşuşturmacası arasında herhangi bir yerde aracınızın anahtarını unutmanız veya kaybetmeniz halinde alacağınız oto çilingir hizmeti sayesinde, aracınız hasar görmeden kapısı açılabilmektedir. Anahtarın unutulmasının yanı sıra kırılması, kullanılamaz duruma gelmesi ya da aracın içerisinde unutulması gibi durumlarda da, yine bu hizmetten yararlanarak aracınızın kapısının açılmasını sağlayabilirsiniz.

section-52053d7
section-52053d7

Lastik Yardım Hizmeti

Araçlarda sık görülen sorunların başında gelen ve gerekli önlemler alınmadığında aracın yolda kalmasına neden olan sorunların başında, lastik hasarı gelmektedir. Önlemini daha önceden almayan sürücülerin hazırlıksız yakalandığı bu durum karşısında yapılabilecek tek şey, yakınlarda lastik tamiri yapan birileri de yoksa mutlaka araç yol yardım hizmeti almaktır.

Soru Sor
Acil yardıma ihtiyacım var.
Powered by