Hizmetlerimiz

  • Uygun Fiyat
  • Hızlı Hizmet
  • Güvenilirlik

İSTANBUL ARAÇ YOL YARDIM HİZMETİ

HizmetlerOur Features

null

Çekici Hizmeti

Aracınızın arızalanması veya kaza durumunda İstanbul araç yol yardım ekibi olarak olay yerine en yakın Kurtarıcı ekibimiz yönlendirilir.

Akü Takviyesi

Aracınızı çalıştıramıyor ve konu hakkında fikriniz yok ise İstanbul Araç Yol Yardımı arayarak, Profosyonel ekibimzi sizlere bir kaç soru sordukdan sonra teşhis eder ve yol yardım ekibi olarak yola çıkarlar. 7/24 Akü Takviyesi istanbul araç yol yardım

Lastik Hasarı

Aracınız ile yolda giderken veya park halinde lastiği patlaması durumunda İstanbul Araç Yol Yardım ekibi ustalarımız özel ekipmanlarıyla pratik bir şekilde stepneniz ile patlayan lastiği değiştirir. Aksi durumda Stepneniz yok ise çekici yöndendirmeniz yapılır. 7/24 Araç Yol Yardım Yanınızda

Çilingir Hizmetimiz

Aracınızın anahtarını kaybetmeniz durumunda  veya anahtarı aracın içinde unutmanız durumunda İstanbul Araç Yol Yardım Ekibi olarak, özel ekipmanlar vasıtasıyla ustalarımız aracınıza Zarar vermeden kapıları açar.

ve 7/24 Yol Yardım

Binek ticari ve hususi tüm araçlarınızı itina ve özverili bir çalışma ile en uygun fiyat prensipleri ve son model araçlarımızla taşımaktan memnuniyet duyuyoruz.

Donec tellus massa, tristique sit amet condimentum vel, facilisis quis sapien.


Bir Problem mi var ?

Araciniz ile alakali sorun mu olustu, hic bir fikriniz yok ise bizi arayin ve profosyonel ekiplerimizle birlikde oncelikle sorununuz hakkinda analiz yapalim.Sorunu tespitettikden sonra size en yakin birimimizi yonlendiriyoruz. Sorun hala cozulemiyor ise ariza tesip cihazimiz ile aracinizin tum sorunlarini tek bir tus ile ogrenelim.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]